Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • tamtaru

  • Mesaje scrise: 38
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2011

  • Mesaj Privat
Vreau sa schimb becuri plafonierei masini din semnatura cu unele cu led. Sunt doua plafoniere una la sofer si una la locurile din spate. A schimbat cineva aceste becuri? Vreau sa stiu cum se desfac aceste plafoniere pentru a evita ruperea urechilor de prindere! Daca cineva a desfacut aceste plafoniere sa ma ajute va rog!
  • CapellaCt

  • Mesaje scrise: 1,624
  • Locatie: Deutschland
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Click pe link-ul de mai jos:
https://www.clubopel.com/vie...p=1058167#1058167

Puteai sa cauti si tu... Wink


Si daca nu te potolesti cu mesajele in care ne povestesti ce lucrari stii sa faci la cd-player in curand vei putea doar sa citesti forum-ul.
  • tamtaru

  • Mesaje scrise: 38
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2011

  • Mesaj Privat
Si daca nu te potolesti cu mesajele in care ne povestesti ce lucrari stii sa faci la cd-player in curand vei putea doar sa citesti forum-ul.

Scuze, nu vreau sa deranjez pe nimeni si nici nu vreau sa fiu un nesimtit care nu a citit regulamentul. Am incercat sa postez la publicitate dar momentan nu pot. Personal m-am lovit de aceasta problema si nu am gasit la nimeni in bucuresti rezolvarea. Incerc sa ajut si pe altcineva daca se loveste de aceasta problema.
  • Negreanu

  • Mesaje scrise: 946
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 2004 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2010

  • Mesaj Privat
la Publicitate se plateste..contacteaza administratorii
  • dassvalencia

  • Mesaje scrise: 368
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2004 z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2012

  • Mesaj Privat
POTI SA FACI TU o instalatie led ALBSTRU sau orice culoare vrei tu, Si foarte ieftin.
DECI: REZISTENTA 470 OHM + LED DE INALTA INTENSITATE. Eu am optat in a face gaura in plastic, dar se poate face si cu o placuta din plastic si led-urile montata pe placuta fara sa faci gaura in plastic cum am facut eu) CULORI: ALBASTRU, GALBEN, ROSU, VERDE, VIOLET, ORICE CULOARE VREI TU!

Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR