Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
mecaNIK a scris:macar la privat o sa am garantia ca sant tratat de cat pot plati.


Adevarat. Dar totusi sistemul de urgenta ar trebui sa ramana inca neprivatizat, fiind eficient in starea actuala.

PS: ce ma distrez pe Antena 3 Laughing
Skip ads

  • ahappyuser

  • Mesaje scrise: 6,672
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2010

  • Mesaj Privat
E mai distractiv - daca iesi in strada.
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Ma distreaza comentariile. "Ce fac jandarmii?! De ce-i provoaca pe oamenii pasnici care doar arunca cu pietre in ei?"

In Timi e liniste si pace. Daca am chef de huliganism astept Poli-UTA.
  • luci_t

  • Mesaje scrise: 254
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2003 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Nov 2011

  • Mesaj Privat
e o prostie ce se intampla cu iesitul in strada si cu violentele. Aici e mana politicienilor, care incearca sa-si joace cartile si, de ce nu, sa mai castige cateva procente in alegerile viitoare.
Sper ca Raed Arafat sa ramana tot neinregimentat politic.
Skip ads

  • luci_t

  • Mesaje scrise: 254
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2003 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Nov 2011

  • Mesaj Privat
tonytm a scris: Daca am chef de huliganism astept Poli-UTA.

nici asta nu mai e ce a fost... pacat de Poli ca a ajuns pe nedrept unde a ajuns. si asta o spune un aradean Wink
  • IonutzM

  • Mesaje scrise: 207
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jul 2009

  • Mesaj Privat
@parvu_daniel orice ai zice si orice ai face toti sunteti la fel degeaba ne iei cu tot felu de diagnostice in limba voastra ca sa pari superior noua eu nu cred ca nu ai luat in viata ta SPAGA de la un pacient ! si aia cu eu incerc doar sami fac meseria ii foarte slaba frate !
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
@IonutzM,
Atacurile la persoana nu isi au locul aici. Atata vreme cat nu i-ai dat du spaga, nu ai dreptul sa-l acuzi.
  • Cipicao

  • Mesaje scrise: 294
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2009

  • Mesaj Privat
miha 2011 a scris:Nu am avut de-a face cu smurd-ul nu vreau sa am de-a face si nu doresc nimanui doamne fereste dar tov.basescu ar trebui sa aiba de-a face desi nu e bine sa doresti raul nimanui dar poate numai asa intelege si el rostul smurdului.numai bine tuturor...


pe cine din ,, fruncea ,, tarii ai vazut tu ca s-au operat in ROMANIA? Cand au probleme de sanatate, toti fug in Austria, Germania, si mai stiu eu unde. Deci nu il plange tu pe Basescu.....
Skip ads

  • luci_t

  • Mesaje scrise: 254
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2003 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Nov 2011

  • Mesaj Privat
Din cauza nemultumirilor si a interventiei celor din opozitie s-a ajuns la violente. E regretabil, mai ales ca exista persoane care au fost ranite.
Pacat ca de la sustinerea lui Raed Arafat s-a ajuns la o mica "revolutie" care e condusa, din umbra, de psd+pnl Sad
  • syka

  • Mesaje scrise: 129
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2003 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Sper sa se inceteze cu asa zisele "revolte" daca nu vrem sa ajungem ca si Grecia, sau chiar mai rau....
PS: ma bucur ca jandarmii si mascatii au actionat prompt si i-au mai calmat pe huligani si sper sa ii prinda pe toti....inteleg sa faci un miting, scandari de nemultumire etc., dar sa arunci cu bolovani fara motiv, asta da dovada de evul mediu....pacat!
  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Scenariul este simplu....se aduna o multime sa-si strige nemultumirea .....baietii cu muschi,scuturi..si putin creier vin si iau loc in dispozitiv,televiziunile vin sa transmita ...HOT numai ca nu e chiar hot cum se asteptau dupa cateva ore in care toata tara e cu ochii pe ei printre manifestanti vin cei turbulenti,zboara o caramida in capul sec si apare sange.....s-a legitimat folosirea fortei in cel mai legal mod ....a doua zi la raport sefu zice,baaaa trebuia sa dai cu una mai mica lu colegu dracu ca ne-ai lasat fara un om,da lasa ca cine trebuia sa fie luat o sa iasa dupa 20 de ani de la parnaie si n-o sa-i mai arda sa caste gura la manifestatii...asa ca orice asemanare cu Grecia e total deplasata noi avem Miorita ca legenda pe cand ei au legenda celor 300 oare care o fi difernta intre ele in afara ca unii se aliau sa-l ciordeasca si sa-l omoare pe celalalt pe cand ...altii au murit chiar daca au stiut de la bun inceput ca n-au nici o sansa, istoria se repeta iar cele doua popoare nu se pot compara
  • FlorentinPavel

  • Mesaje scrise: 201
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Zafira 2006 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2009

  • Mesaj Privat
In salvarea vietilor umane nu trebuie facute economii la bugetul de stat.
Ce e pe cale sa se intample pare o legalizare a pirateriei in serviciile de urgenta si ambulanta.
Skip ads

  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
@sika- acesti ''oameni'' care ne conduc, guverneaza ei insisi ca in evul mediu, si mai huligani decat cei din piata sunt chiar ei.
Ti se pare ca acest ''om'' e integru mintal cand ii numeste pe romani viermi?

DOVADA
  • syka

  • Mesaje scrise: 129
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2003 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Eu nu tin cu actuala putere de la guvernare, cum nu tin nici cu Crin, nici cu Ponta sau cu oricine altcineva. Pentru mine toti sunt o apa si un pamant, cand ajung la putere fiecare trage la buzunarul lui.

Normal ca nu mi se pare integru acel parlamentar, dar parerea mea este ca prin violenta nu ajungem nicaieri si ne vom face de ras mai tare in fata celorlalte tari membre EU. Oare ce zic nemtii, spaniolii etc. de noi in mom de fata ?!?!
  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Nici eu nu tin cu nimeni, toti niste hahalere dupa ciolan, e dovedit!

Stii ce a declarat un oficial german mai in toamna despre romania?
iti zic eu: ''in europa de vest este inacceptabil sa se taie salariile si pensiile oamenilor asa cum s-a facut in romania, ma mir ca romanii suporta asemenea tratamente'', asa ca acum vor spune ca in sfarsit ne-am trezit la realitate, nicidecum nu vor rade de noi.
Ceea ce este acum in ro este sclavie moderna, nicidecum viata decenta!
  • luci_t

  • Mesaje scrise: 254
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2003 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Nov 2011

  • Mesaj Privat
tocmai am fost sunat de un amic (italian) sa ma intrebe ce se intampla in romania. a vazut el la ceva tv ca e mare scandal la noi. A durat un pic sa-i explic ce si cum, dar in afara de v. f.. c... nu a zis despre toata treaba Laughing Ii era frica ca incepe o noua revolutie si el e socat de violentele care au avut loc in ultimii ani in italia
Faptul ca s-a propus retragerea legii sanatatii in urma presiunii opiniei publice e privit acum ca o victorie a opozitiei Cenzurat
http://stirileprotv.ro/stir...i-anticipate.html
  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Sa creada ei ca e victoria lor, e a locuitorilor acestei tari, platitori de taxe si impozite!

Asteapta ca sobolanii in gauri iar cand va fi momentul vor iesi sa se erijeze in conducatori si sa-si revendice scaunele...
  • Eugen Ripanu

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Imi doresc sa inteleg si eu ce se intampla. Imi poate explica cineva? Care este finalitatea acestor evenimente?Care este schimbarea dorita? Ce se doreste a fi inlocuit, cum si cu ce/cine?
  • luci_t

  • Mesaje scrise: 254
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2003 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Nov 2011

  • Mesaj Privat
Eugen Ripanu a scris:Imi doresc sa inteleg si eu ce se intampla. Imi poate explica cineva? Care este finalitatea acestor evenimente?Care este schimbarea dorita? Ce se doreste a fi inlocuit, cum si cu ce/cine?

Acum se doreste demisia lui base si a intregului guvern. Asta o doresc cei din opozitie, in frunte cu pnl+psd.
Iar protestele de sustinere pt Raed Arafat sunt exact ceea ce doresc oponentii marinarului; asa pot sa spuna ca ei nu au dorit violentele si doar nemultumirea oamenilor a produs asa ceva.
din pacate printre manifestanti au fost si "profesionisti" ai scanadalurilor in public adica membrii ai galeriilor de fotbal bucurestene care sunt in evidentele Jandarmeriei... e regretabil ca s-a ajuns la oameni raniti. De la mineriade nu s-a mai intamplat ceva asade grav, iar in spatele mineriadelor cine a fost?
  • Eugen Ripanu

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2009

  • Mesaj Privat
@ luci_t
Am inteles; se doreste schimbarea presedintelui.N-am inteles cum si cu cine. Nu se vor mai face alegeri?
Daca am fost atat de....... si ne-am ales un astfel de presedinte, ne meritam soarta. Avem in mana instrumentul numit vot. Cel putin, asa se procedeaza in unele state despre care exista o parere unanima ca pot fi numite civilizate. Nu-mi doresc sa ma inregimentez in vreo galerie de fotbal.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR