Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Lotg

  • Mesaje scrise: 1,638
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2004 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Nu ma doare cat costa in alte tari autostrazile. Problema e la noi fratilor. S-a profitat la maxim de faptul ca suntem BLEGI (asa si este) Acum ca incercam ceva, suntem huligani. Da-te jos de pe tron si mergem acasa.
Skip ads

  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Nu stiu ce autostrada de la noi costa atat.

Dar stiu ca segmentul Mako-Nadlac e aproape dublu la pret/km fata de Nadlac-Arad.
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat

gunoaiele astea trebuie arse pe rug, altfel degeaba se protesteaza. Trebuie atacati zi de zi.
Hai Romania !
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Ce presedinte fotogenic avem Laughing . Cinste celor care l-au ales primar si dupa aceea presedinte. Tot ei sa-l dea jos si acum.




Ultima modificare facuta de tonytm la Lun 16 Jan, 2012 11:39 pm, modificat de 2 ori in total
Skip ads

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
tonytm a scris:Ce presedinte fotogen avem Laughing . Cinste celor care l-au ales primar si dupa aceea presedinte. Tot ei sa-l dea jos si acum.

da, greu, asta trebe impuscat altfel ne impusca el pe noi.
Eu l-as arunca in multime sa-l sfasie, precum pe Gaddafi, iar pe sirena lui aurolacilor spre folosinta zilnica.
  • sever iulian

  • Mesaje scrise: 1,325
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Insignia 2017 B20NFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2006

  • Mesaj Privat
referitor la autostrazi, parca tanti boagiu a renegociat contractele si a redus preturile la km/autostrada, oare cine semnase contractul cu bechtel? cei care urmaresc doar A3 sau realitatea nu au de unde sa stie asta. dintre toti ministrii transporturilor, cred ca tanti asta a fost cea mai profesionista.

cei care afirma ca inainte de "89 se traia mai bine sunt fosti nomenclaturisti care si-au pierdut favorurile, persoane nerealizate profesional ori tineri care vorbesc din auzite. pt cei din urma , le recomand sa arunce o privire la Koreea de N, cam asa eram si noi.
cu exceptia pensionarilor si persoanelor apropiate de acestia ca varsta, toti ceilalti au oportunitati imense in ziua de azi, daca la 19-20 de ani te plangi de sistem te poti considera deja un ratat in viata. eu cred ca invatamantul romanesc postrevolutionar nu a stiut sa pregateasca tinerii pt viata.
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
mai lipseste sa ne faci in toate felurile precum favoritii tai.
  • cecenia

  • Mesaje scrise: 195
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2009

  • Mesaj Privat
liberlamare a scris:mai lipseste sa ne faci in toate felurile precum favoritii tai.

Si daca vine al' de Crin crezi ca o sa traiesti in puf ? Laughing sau altii .. ? Si nu pricep de ce, cei de aici ii fac pe baietii de aseara ( cei care sau batut cu jandarmii) huligani ? Noroc cu ei , ca restu se duc la dansul pinguinului si alte lozinci penibile si spar seminte aiurea pe acolo
Skip ads

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
sigur nu, dar vreau sa-i vad fata sparta marinarului si rapandulei blonde.
Cu proteste din astea flower power nu se rezolva nimic, isi rade chioru in barba de noi.
ieri a fost o diversiune, dar trebuie manifestatii mai directe, asa cantate sunt degaba.
  • cecenia

  • Mesaje scrise: 195
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2009

  • Mesaj Privat
liberlamare a scris:sigur nu, dar vreau sa-i vad fata sparta marinarului si rapandulei blonde.

Sunt curios care sunt argumentele tale ...de ce atata ura fata de un singur om , cand pe langa el fura alte sute de parlamentari/deputati .
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Conteaza cum se fura.
Uitati-va la Vanghelie(de care rade toata lumea) si la Negoita.Fura in draci dar mai asfalteaza o strada ,mai planteaza o panseluta. Te-ai prins? Daca nu inseamna ca esti mai incet.
  • cecenia

  • Mesaje scrise: 195
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2009

  • Mesaj Privat
cangri a scris:Conteaza cum se fura.
Uitati-va la Vanghelie(de care rade toata lumea) si la Negoita.Fura in draci dar mai asfalteaza o strada ,mai planteaza o panseluta. Te-ai prins? Daca nu inseamna ca esti mai incet.

Nu stiu care dintre noi e mai incet .. ce treaba are panseluta cu Basescu ? sau tu nu cunosti puterile in stat ? Consulta manualul de clasa a 8a ..
PS : De Liviu Dragnea ai auzit ? Dai pe google , aflai adresa , dute la el la casa , si ai sa ai o mare surpriza .. un sens giratoriu cat cel de la razoare la el in curte , poti parca 10 tiruri si intoarce alte 5 .. Inca mai crezi in Mos Craciun vad .


Ultima modificare facuta de cecenia la Mar 17 Jan, 2012 12:27 am
Skip ads

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
cecenia a scris:
liberlamare a scris:sigur nu, dar vreau sa-i vad fata sparta marinarului si rapandulei blonde.

Sunt curios care sunt argumentele tale ...de ce atata ura fata de un singur om , cand pe langa el fura alte sute de parlamentari/deputati .

pe mine ma enerveaza fata lui, tupeul nemarginit, aroganta, caracteristici comune tuturor celor din jurul lui.
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
@ cecenia Panseluta cu Basescu sunt inseparabile cum sunt gentile L.V. fata de Udrea.
Base si ceata(ca nu a furat numai el) fura de nu mai poate.
Altii fura dar mai si fac ceva pentru populatie colo si colo.
Ex: Venezuela,Hugo Chavez. Omul ala este liderul cartelurilor de droguri.Dar populatia il iubeste. De ce?Le da ajutoare sociale.Carburantii sunt cei mai ieftini de pe toata fata pamanutului. e.t.c.
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
au intrat in rol huliganii puterii, jandarmii.

Romania TV
  • cecenia

  • Mesaje scrise: 195
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2009

  • Mesaj Privat
@cangri
Romanul daca are apartament cu 3 camere si nu are LCD Sony in fiecare camera se considera sarac , esti tu sigur ca'l iubeste ? Iubit cica a fost si mortaciunea aia din Coreea de a crapat acum cateva saptamani.
Gasesti loc de parcare sambata sau duminica la Mall Vitan ? Dar la AFI ? Sus la mese gasesti loc ? Cora , Carrefour , cam cat stai pana achiti la case ? Si romanu nu are bani , dar sa mor daca te uiti pe sosea din 10 masini 7 sunt straine , dintre care cel putin 3 ce sar de 20 mi euro ( SH) . Multi inapti care nu au reusit sa faca ceva in ultimii ani dau vina pe Basescu .. acum 10 min ia luat interviu unei tipe care avea 20 de ani si zicea ca nu gaseste de munca din cauza lu Basescu . E na, sa'i cada ceva in cap , daca ma duc pe jos de la mine pan' la Brancoveanu ( aprox 2 km)sigur gasesc cel putin 4 magazine cu afis in geam cu angajari.
PS: E o simpla discutie cu pareri/idei diferite , nu o lua in nume personal . Thx
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
@sever iulian
Au mai fost trei ministri PD-isti la transporturi pana la madam Boagiu, cu realizari la fel de interesante ca si omologii lor PNListi si PSDisti. Ba chiar in timpul unuia a disparut si flota, daca intelegi la cine ma refer. Reducerea unor preturi in ultimul ceas nu inseamna mare lucru.

@cecenia
Sa inteleg ca tu traiesti acu cu 6 mil pe luna, nu? Altfel nu vad de ce ai trimite o don'soara sa munceasca pentru salariul minim pe economie.
  • cecenia

  • Mesaje scrise: 195
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2009

  • Mesaj Privat
@dodo_13
Ai fost tu cumva la magazinele la care m'am referit eu si ti-au oferit 6 mil ? ma indoiesc ..
Si daca don'soara ar avea 8 clase , ai vrea sa fie sefa ta ?
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
@ cecenia dar cat crezi ca e salariu ca vanzator la magazin?
Oricum se vede ca nu sti cu ce se mananca ciorba de peste!
  • cecenia

  • Mesaje scrise: 195
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2009

  • Mesaj Privat
cangri a scris:@ cecenia dar cat crezi ca e salariu ca vanzator la magazin?
Oricum se vede ca nu sti cu ce se mananca ciorba de peste!

Nu'mi place pestele .
Din cate imi amintesc era undeva in jur de 1100 Ron pe afis , nu crezi te invit sa te uiti singur .
Eu ti-am spus mai sus cum sta treaba in general cu romanii , daca mergi cu ochii inchisi nu e problema mea , ori nu iesi din casa in weekend sau in fiecare seara dupa ora 18 .. sa vezi ce rau o duc romanii prin malluri , supermarketuri , cozi la semafoare pe kilometrii .. ca de, romanu nare bani de masina , coada la semafor... e iluzie optica
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR