Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
Salutare , azi dimineata pe la 6 tocmai mergeam in drum spre bunica Smile si am observat ca farurile mele au o lumina f slaba comparativ cu oltcitu lu` matusa care in spatele meu fiind ma orbea cu faza scurta.Asa ca am decis sa imi schimb becurile , ce ma sfatuiti sa imi pun ? (am o astra din 92`).Am vazut la petrom halogene super white cu 200 si ceva mii , se merita ? sau dc nu recomandati-mi voi ceva bun sa am o vizibilitate cat mai faina Smile , mersi mult.
  • 4EST

  • Mesaje scrise: 686
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Apr 2004

  • Mesaj Privat
phillips ceva +30%. Cauta pe net, au becuri bune

A, si olcit-ul poate avea farurile reglate aiurea Smile
  • rezare

  • Mesaje scrise: 121
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jul 2004

  • Mesaj Privat
Da, nu are nici o importanta cat de tare te orbeau pe tine in oglinda Smile Ideea e cat luminau strada.

Am pus pe ea farurile de la vechiul oltcit, philips vision plus +50% lumina. E(ra) vreo 450k setul de 2 becuri, 60/55w. Sunt foarte ok acum farurile.
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
mi-am cumparat acum` 2 zile un set de becuri philips visoin +30% (220 mii)mare diferenta nu se vede , dar totusi ii mai bine decat cele mai vechi acuma mai tre sa schimb si un far ca ii crepat si ruginit pe dinauntru Very Happy poate atunci o sa se vada si mai bine Smile
  • ultraseby

  • Mesaje scrise: 60
  • Locatie: MEDGIDIA
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Very Happy frate aceiasi problema o am si eu ,am pus xeon 100w si tot nu ma satisface si intradevar la olcit aveam m mai buna viz ce sa zic eroare la proiecatarea farururilor eu pe viitor ai skimb f astea de doi bani cred ca-i voi mod si fata sa vad de ce capital voi disp la anul o sa ma mai intersez in leg cu prob ta care de fapt este si a mea
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR