Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • paspalica

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Se da o masina opel astra classic II cumparata in leasing pe 4 ani de la DI BAS
Intrebarea mea ar fi urmatoarea : Pe perioada garantiei (si a leasingului) SINT OBLIGAT SA FAC REVIZIILE LA DI BAS ? ( din motiv ca am luat masina prin acest dealer) sau pot alege orice dealer OPEL
Va multumesc
P.S . Se aude ceva de deschiderea vreunei reprezentante Opel in Ploiesti ? ptr ca de aici sint si mi-ar veni mai usor(cei de la di bas au spus ca prin martie se va deschide o reprezentanta in ploiesti )
  • paspalica

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Oct 2006

  • Mesaj Privat
paspalica a scris:Se da o masina opel astra classic II cumparata in leasing pe 4 ani de la DI BAS
Intrebarea mea ar fi urmatoarea : Pe perioada garantiei (si a leasingului) SINT OBLIGAT SA FAC REVIZIILE LA DI BAS ? ( din motiv ca am luat masina prin acest dealer) sau pot alege orice dealer OPEL
Va multumesc
P.S . Se aude ceva de deschiderea vreunei reprezentante Opel in Ploiesti ? ptr ca de aici sint si mi-ar veni mai usor(cei de la di bas au spus ca prin martie se va deschide o reprezentanta in ploiesti )

Nimic nimeni
  • Mikki

  • Mesaje scrise: 1,418
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Din cate stiu eu, poti face reviziile si la celelalte reprezentante, nu numai la Dibas.
  • obiwankenobi

  • Mesaje scrise: 182
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2008 y17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Poti face revizia la orice reprezentanta Opel din tara sau de peste hotare.Dupa ce treci de perioada de garantie (2ani) poti sa-i faci reviziile chiar unde vrei nu mai este obligatoriu la reprezentanta.
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
paspalica a scris:P.S . Se aude ceva de deschiderea vreunei reprezentante Opel in Ploiesti ? ptr ca de aici sint si mi-ar veni mai usor(cei de la di bas au spus ca prin martie se va deschide o reprezentanta in ploiesti )


in Ploiesti ? da se aude ceva ...dar stii ce reprezentanta ?
....Di Bas Laughing You can run but you can't hide ! Di Bas .
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR