Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • blackshaddow

  • Mesaje scrise: 702
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Tigra 1998 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2009

  • Mesaj Privat
sunt foarte nesimtiti si fara scrupule
bine ca guvernu semneaza acta si alte porcarii dar adevaratele infractiuni in speta cazul meu nu le vad
imi e sila deja ca m-am nascut in tara asta
  • AAndy22

  • Mesaje scrise: 355
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2009

  • Mesaj Privat
blackshaddow a scris:imi e sila deja ca m-am nascut in tara asta

join the club!
  • blackshaddow

  • Mesaje scrise: 702
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Tigra 1998 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2009

  • Mesaj Privat
in sfarsit am fost rezolvat in bunul sens al cuvantului,Dupa ce i-am amenintat cu reclamatii catre ANCOM,ANPC si cu tribunalul am primit urmatorul mail de la Vodafone

Domnule Dobre,

Doresc sa imi exprim scuzele din partea mea si a colegilor mei pentru intarzierea cu care va oferim acest raspuns.
Timpul de rezolvare a cazului dumneavoastra a fost un pic mai mare decat normal tocmai pentru ca a fost o situatie mai delicata.
Referitor la cererea dumneavoastra va informez ca in data de 13.03.2012 se va dezactiva fata taxa extraoptiunea de Internet pe Mobil 250.
Pentru perioada aceasta o sa va acord o ajustare pe factura ce se va elibera in data de 14.02.2012 in valoare de 8 Euro (TVA inclus).
Sper ca acest inconvenient produs sa nu va schimbe parerea despre produsele si serviciile oferite de compania Vodafone, iar in momentul in care vom avea acoperire 3G in comuna Babadag sa reluam colaborarea pe partea de internet si date.
In incheiere, va anunt cu drag ca am creat un forum Vodafone, unde gasiti raspunsuri pentru intrebarile dumneavoastra despre telefoane, serviciile Vodafone, internet mobil si multe altele, ori de cate ori aveti nevoie. Intrati pe www.forum.vodafone.ro si fiti un membru activ in comunitatea Vodafone!

acum astept sa vad urmatoarea factura si daca se tin de cuvant
un mare sprijin am avut din partea ANCOM un domn foarte amabil seful ANCOM Tulcea asa ca recomand ca institutie iar cine au probleme similare sa apeleze cu incredere la ei cupa care la ANPC sau instanta
sanatate multa
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR