Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • octav_bz

  • Mesaje scrise: 1,048
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2009 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Felicitari baietilor si lui Oli!Dupa 10 ANI in sfarsit avem echipa in Champions League!Sunt mandru ca sunt stelist.Sa vina Barcelona si Chelsea!Chiar daca nu vom castiga,de ras nu ne vom face!Oricum ne asteapta multe meciuri tari, in care vom trai emotii puternice.Bafta multa si celorlalte 2 echipe din cupa UEFA!
Skip ads

  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
octav_bz a scris:Sunt mandru ca sunt stelist.!

Eu sunt mandru ca nu ma omor dupa fotbal Very Happy
Este de apreciat ce face steaua desi becali se cam hazardeaza si in plus de asta... ma rog, omul se pare ca cultiva o viata interioara foarte bogata din moment ce sustine dupa un meci ca este cel mai tare om din romania.
  • malekAdi2

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Vectra 2004 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Intr-adevar,au inceput sa apara si bucuriile din fotbal,dupa foarte multi ani.Acest Badea l-am urmarit demult,si imi place de foarte mult timp.Are aspect de atacant,are viteza,mai are ceva de lucru la tehnica,insa va deveni un fotbalist mare.Carlos inca imi ofera emotii,astept mai multe de la el.
Cat despre Becali,indiferent de cat de slobod e la gura,indiferent de cat de incult este,indiferent de cat de "tampit" este...toata stima pt el si pt toata echipa.In tara asta,ei au fost singurii care au mai adus ceva speranta si bucurie in sufletele noastre,caci in rest,n-avem nimic la orizont care sa ne bucure.
Bravo lor...si bravo noua! Smile
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Bucurie ca bucurie, sa zicem. Speranta...!?? Ce speranta sa-mi aduca mie becali? Rolling Eyes
O spui de parca noi suntem niste distrusi si becali, saracul de el, ne daruiesti si noua putina bucurie in sufletele noastre umile si ne deschide orizonturile care si asa, fara sperante!!!!
Hai sa fim seriosi.
Skip ads

  • malekAdi2

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Vectra 2004 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2006

  • Mesaj Privat
love4cars a scris:Bucurie ca bucurie, sa zicem. Speranta...!?? Ce speranta sa-mi aduca mie becali? Rolling Eyes
O spui de parca noi suntem niste distrusi si becali, saracul de el, ne daruiesti si noua putina bucurie in sufletele noastre umile si ne deschide orizonturile care si asa, fara sperante!!!!
Hai sa fim seriosi.

Eu nu ma plang pt mine,ci ma plang pentru cei foarte multi amarati din tara asta,care nu mai au nici o speranta de viata si nu au nici o bucurie...repet,indiferent de cum e Becali,am tot respectul pt el,pt tot ce a facut...si a facut multe,in timp ce altii au stat degeaba cu mainile in buzunare.
In schimb,tu mai cunosti alte bucurii in tara asta???(si ma refer la cei multi amarati care nu au nici o perspectiva de imbunatatire a vietii)
Eu nu mai cunosc...
Hai,bafta multa si diseara sa ne mai bucuram de 2 ori...pt dinamo si rapid
  • nigab

  • Mesaje scrise: 254
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Din start vreau sa spun ca sunt cu Rapidu',dar ce a facut Steaua aseara e mare lucru.Sa intorci de la 0-1 in Liga,e dovada de mare echipa si stapanire de sine,mai putin la Cristocea care a comis-o,dar s-a terminat cu bine si asta e cel mai important lucru.Mult succes la tragerea la sorti,dar nu pot sa inchei fara a aminti si de ai mei:FORTZA RAPID!!!!!!!!!
  • octav_bz

  • Mesaje scrise: 1,048
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2009 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2005

  • Mesaj Privat
love4cars,dupa cum am scris mai sus,m-am referit doar la echipa si antrenor!Despre becali nici nu am comentat!Singurul sau merit este ca nu a vandut jucatorii cum a facut Dinamo de exemplu.A facut, alaturi de MM Stoica, pe care f multa lume il huleste, dar MM a adus jucatori f buni la Steaua pe bani putini, O ECHIPA DIN STEAUA.De aspectul politic si de celelalte aberatii ale lui becali,nici nu comentez.Oricum mi-e scarba de tot ce inseamna politic in Romania.
  • bogdanbratescu

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2005

  • Mesaj Privat
mare echipa. Badea de belea
Skip ads

  • NATS

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Nu sunt stelist, nici macar microbist nu (prea) sunt dar sunt roman. Asa ca BRAVO STEAUA SI SUCCES IN LIGA!
  • Vinti

  • Mesaje scrise: 886
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2005

  • Mesaj Privat
un pronostic ceva ........dam si noi un gol.......la ei in poarta normal
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Extraordinar Exclamation Exclamation Exclamation steaua invinge cu 4-1 pe Dinamo Kiev acasa la ei...nu cred ca s-ar fi asteptat cineva la un asemenea scor Shocked ...FENOMENAL Exclamation ...BRAVO STEAUAAAAAA Exclamation Exclamation Exclamation
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
I N C R E D I B I L .....
ma inclin!
Skip ads

  • NATS

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Pronostic: 4-1 pt. Steaua! Laughing Laughing Laughing Laughing
  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Superb meci! Felicitari! Intr-adevar Steaua este o echipa mare, asta pentru cei care inca nu erau siguri de acest lucru!
  • pif

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie: Gaesti/Dambovita
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Bravo steaua cu toate ca sunt dinamovist ma bucur pentru ei. Au facut un meci mare si sunt sigur ca vor continua asa. Cat despre dinamo si rapid le urez bafta si sa speram ca si ei vor face macar jumate din ce a facut steaua aseara. Inainte de toate sunt roman si ma bucur atunci cand o echipa romaneasca castiga fie ea dinamo, steaua sau rapid. Succes pe mai departe.
  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Fratilor, sa dea Domnu' sa mai scoatem si noi capu' prin Europa cu lucruri pozitive, aici ma refer la sport, ca prea ne stie lumea de mamaligari handicapati, tigani hoti si cersetori ce au umplut Europa. Eu sunt rapidist dar aseara am urlat la golurile 2 si 3 ca prea au fost frumoase si sa bati pe Dinamo Kiev la ei acasa baga sperietii in toti care vor juca cu noi de-acum incolo. Bravo Steaua, hai Rapid si Dinamo!!! Smile
  • Mitica_SB

  • Mesaje scrise: 224
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Zafira 2012 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jul 2006

  • Mesaj Privat
BRAVO STEAUA Exclamation Exclamation Exclamation Ca stelist cu state vechi de plata nu pot decat sa ma bucur cand vad ca aceasta echipa le aduce bucurii si rapidistilor sau dinamovistilor (din pacate prea putini gandesc asa). La fel de mult m-am bucurat si eu in sezonul trecut de faptul ca am avut trei echipe in primavara, si mai ales de parcursul Rapidului (as fi preferat un meci Steaua-Rapid in semifinala sau chiar in finala...) si in special al lui Razvan Lucescu care promite mult.
Sa le tinem pumnii celor doua diseara!
Hai Rapid Exclamation Hai Dinamo Exclamation
  • octav_bz

  • Mesaje scrise: 1,048
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2009 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Da Rascooter, frumos ai zis!Din pacate f putini dinamovisti si rapidisti gandesc asa!Steaua a facut si face istorie!Un meci superb, extraordinar!Bafta rapidului si echipei Dinamo asta seara!E mare lucru sa invingi la Kiev cu 4-1!
  • musicall

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2006 4 Uºi 1.7 DTL (80 cp)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Ce mai... am intrat cu dreptul in Champions League ! BRAVO.
  • pif

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie: Gaesti/Dambovita
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Sa speram ca si dinamo si rapid vor face in aceasta seara o figura frumoasa si ne vom bucura din nou. Bafta celor doua echipe.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR