Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,287
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
ÎN ZILELE DE 24 ªI 25 FEBRUARIE, DISTRIBUITORII OPEL ÎÞI VOR PREZENTA CELE MAI NOI MODELE DE LA OPEL;
3 NOUTATI PENTRU TOATE GUSTURILE ªI NEVOILE CLIEÞILOR NOªTRI VOR FI PREGÃTITE SA TE SCOATÃ LA PLIMBARE.

Noul GTC Astra. Este de ajuns o singurã privire asupra modelului GTC Astra ºi vei simþi pasiunea. Grila radiatorului de formã trapezoidalã, de mari dimensiuni, amplasatã jos în bara de protecþie faþã accentueazã caracterul sportiv al acestui autovehicul. Designul dinamic al farurilor conferã autovehiculului un aer sportiv - o combinaþie ineditã de faruri bi-xenon în formã de ochi de vultur ºi lumini diurne în formã de aripã, cu tehnologie LED. Bara cromatã cu care te-ai obiºnuit deja are acum un plus de rafinament ºi este amplasatã proeminent deasupra grilei radiatorului. Nu îþi rãmâne decât sã-l testezi.

Zafira Tourer. Bun venit la o nouã modalitate de percepție a spațiului în segmentul monovolumelor! Mergi mai departe de simpla funcționalitate și descoperã un loc unde te simți bine, unde te poþi relaxa și poþi fi tu însuþi: un lounge pe roți.

Noul Combo. Douã variante de lungime ºi de înãlþime, cinci motoare, transmisie manualã automatizatã pentru motorul 1.6 CDTI de 90 cp ºi sarcina utila de pânã la 1 tonã: noile autovehicule comerciale Opel Combo le au pe toate. Vrei mai mult? Urcã la bord.

In cadrul campaniei Porti Deschise 24, 25 februarie 2012 Opel si Cetelem va pun la dispozitie produsul «SUPER DEAL», DAE 8,8%, oferta valabila in perioada 24.02.2012 – 02.03.2012.

Produsul "Super Deal" este dedicat doar clientilor Opel care in perioada 24 Februarie 2012 – 02 Martie 2011 incheie un contract de finantare prin Cetelem sau au depus documentele necesare validarii dosarului in perioada amintita;

Exemplu oferta Super Deal pentru Noul Opel Combo:

RATA FIXA IN RON*: 830

CREDIT IN LEI, PE 48 LUNI, DAE 8,84%

DETALII IN SHOWROOM-URILE OPEL – Produs SUPER DEAL

* Noul OPEL COMBO incepand de la 12.900 € cu TVA (56.115 lei) (curs 1 € = 4,35 lei)

Pentru un credit in lei oferit de Cetelem IFN in valoare de 33.669 lei, cu o durata de 48 luni, ce nu include avansul de 22.446 lei, DAE - 8,84%, dobanda anuala fixa – 8,5%, comision de administrare – 0 lei inclus in rata de 829,85 lei, valoarea totala platibila este 39.832,80 lei. Exemplu calculat pentru o masina de 56.115 lei, la un curs de 4,35 lei/euro. Ratele nu includ asigurare de viata si CASCO.

De pe http://www.opel.ro/oferte-s...s/open-doors.html

Nu cred ca isi schimba programul de lucru in aceste 2 zile asa ca orele de vizita sunt, probabil
Vineri de la 8:00-17:00
Sambata 8:00-13:00
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Chiar as vrea sa ma duc sa ma joc putin cu noua Zafira, sa vedem insa daca si dealerul local o are disponibila.
  • Slash

  • Mesaje scrise: 1,057
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Am fost eu azi dimineata ora 10 la Di Bas Ploiesti.
E mare frectie evenimentul asta.
Singurele modele disponibile pt drive test Corsa 1.2 si noul Astra 1.4 , in nici un caz GTC, nici macar Zafira ( preferata mea din cele mentionate ).
Slab de tot...

Un singur aspect am remarcat.
Motorul de 2.0 cdti, 130 CP, are consum oficial ( putin ) mai mare pe Insignia decat pe Zafira Tourer. Se pot verifica la orice dealer opel, inclusiv opel.de
Asta vis- a- vis de o discutie mai veche pe un alt topic in care am fost blamat c-am indraznit sa insinuez ideea ca acelasi motor pe masini din clase diferite poate genera consumuri diferite.
  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Am participat si eu, cu Dani si cu Marius. Cel putin noi am fost in acelasi timp.
Am testat Astra GTC. Foarte placut impresionat.
Relatari aici : Porti Deschise Opel - Oradea
Ce inseamna sa ai un dealer serios in zona.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR