Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum
  • sobo_smen2000@yahoo.

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Vectra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Feb 2012

  • Mesaj Privat
Nu mai functioneaza inchiderea centralizata,geamul,reglarea si incalzirea oglinzii pe portiera din stanga fata.Dar pot dechide geamul din dreapta,porbagajul de pe portiera din stanga.Stie cineva care ar putea fi problema,va multumesc
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Trebuie sa dai jos acel panou de comanda, il cureti si il pui la loc. In general merge dupa operatiune, altfel cumeri altul... Atentie cu ce cureti cauciucul de sub butoane, nu folosi diluant sau mai stiu eu ce, ci doar putin alcool
  • sobo_smen2000@yahoo.

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Vectra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Feb 2012

  • Mesaj Privat
am desfacut odata si am curata-o dar nu cred k este asta problema deoarece inchiderea o nu merge doar pe portiera respectiva adik nu se mai blocheaza sau deblocheaza usa.dar celelate functioneaza chiar si dupa comanda de pe portiera soferului.multumesc
  • CapellaCt

  • Mesaje scrise: 1,624
  • Locatie: Deutschland
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Cel mai probabil acel panou e defect;incearca cu unul similar.
  • sfinx

  • Mesaje scrise: 63
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 z22yh
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2008

  • Mesaj Privat
sobo_smen2000@yahoo. a scris:am desfacut odata si am curata-o dar nu cred k este asta problema deoarece inchiderea o nu merge doar pe portiera respectiva adik nu se mai blocheaza sau deblocheaza usa.dar celelate functioneaza chiar si dupa comanda de pe portiera soferului.multumesc


ce vrei sa spui aici?

Deci poti deschide portbagajul de pe usa din stanga dar nu merge blocarea sau deblocarea? Sau nu merge nimici de pe portiera soferului?
Acolo ai vreo 7 functii, 2 geamuri fata, 2 geamuri spate, blocare/deblocare usi, descuiere portbagaj. Care nu iti merge?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR