Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • starter666

  • Mesaje scrise: 334
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LEx
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2006

  • Mesaj Privat
o dacie logan.. cu numar de arges.. cu semnu incepatorului lipit pe luneta pe exterior Very Happy.. din intamplare eram prin pitesti traversam orasul sa ma duc sa imi iau masina de la valcea.. nice nu ? Very Happy ..
Skip ads

  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
pai daca si-a foliat masina mai ceva ca un dric mortuar cum ai vrea sa se vada lamaia din masina?

p.s. mor pe astia de "tuneaza" sau "stilizeaza" loganurile, e un rahat de masina de familie, orice ai face tot ca un desen de copil handicapat arata.
  • litza

  • Mesaje scrise: 41
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Aug 2005

  • Mesaj Privat
La fel ar putea zice si nemtii despre Opel, nu? Depinde din ce punct privesti problema.

Live and let live! Wink
  • radzxx

  • Mesaje scrise: 200
  • Locatie: sibiu
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jul 2005

  • Mesaj Privat
litza a scris:La fel ar putea zice si nemtii despre Opel, nu? Depinde din ce punct privesti problema.

Live and let live! Wink

Nu stiu daca este adevarat ceea ce spui....in Germania, Opel se vinde aproape cel mai bine si nemtii n-au probleme, ca esticii, de "imagine", cine are foarte multi bani circula cu mercedes cine nu circula cu opel, vw, renault, citroen. etc etc.
Skip ads

  • starter666

  • Mesaje scrise: 334
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LEx
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2006

  • Mesaj Privat
foliata .. nefoliata .. ideea in sine cu lipitu pe dinafara e tampita .. !! Very Happy si oricum in afara nau aia aceleasi texte cu opelu cum avem noi cu loganu... or fi la ei pretentiile mai mari .. dar totusi opel e o masina buna ... germani nu rad de el cum radem noi de astia cu cazane tunate !! anyway.. au aparut multe cazane tunate .. intrebarea o fi .. de ce arunca astia banii aiurea cand stiu totzi ka masinile sunt varza !!??
  • wmicosti

  • Mesaje scrise: 49
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Aug 2006

  • Mesaj Privat
OMU ESTE CAM VARZA ! TREBUIE SA RECUNOASTEM! SIGUR ASA A CREZUT EL CA SE LIPESTE ! ASA E LA INCEPUT..............................
  • b28cxh

  • Mesaje scrise: 396
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2006

  • Mesaj Privat
wmicosti a scris:OMU ESTE CAM VARZA ! TREBUIE SA RECUNOASTEM! SIGUR ASA A CREZUT EL CA SE LIPESTE ! ASA E LA INCEPUT..............................


hold on, hold on...am fost si eu la viata mea incepator dar parca adezivul era pe latura vizibila, ca sa il lipesti pe interior. sau mai era varianta cu ventuze.

eu nu prea inteleg cum naiba l-a lipit? sper ca nu a pus poxipol sau ceva de genul asta.

dar de aia cu lamaia scoasa la imprimanta mare cat o farfurie de pizza ce mai ziceti?
am vazut mai ales tipe cu astfel de petarde in luneta (ba pe un vw polo, ba pe un spark)...e chiar penibil..acesti oameni chiar cred ca daca au lamaia cu diametrul 30cm le va fi mai bine in trafic?
hai sa producem niste bani pe care sa ii donam clubului pt stickere etc si sa producem astfel de "lamai" luminate..poate ne ajuta dsign de la zexstar cu niste leduri. macar sa arate ca o reclama luminoasa daca tot le lipesc pe exterior, le fac mari cat toate zilele etc :lol: :lol: :shock:
  • starter666

  • Mesaje scrise: 334
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LEx
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2006

  • Mesaj Privat
am vazut si eu dastia cu lamai mari .. cat o coala a4 !!! se gandesc ca poate daca o fi semnul mai mare .. poate ii zareste cineva ca sunt incepatori !! io zic ca semnul acela era sigur lipit cu ceva .. avea ventuze intradevar .. dar la cum vibra semnu de la vant cand mergea cu masina sigur sar fi desprins daca nu ar fi fost lipit !!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR