Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • crysty05

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Imi pare rau daca a mai intrebat cineva si am deschis inca o discutie dar nu am gasit nimic care sa ma ajute
Eu am o vectra b cu cd-player original cdr500 si as dori sa pun un mp3-player temporar . stiu ca nu o sa mai am comenzile pe volan si nici display-ul cu cele aferente. Dar cand o sa pun inapoi cd-player-ul original o sa isi revina mid-ul sa imi afiseze din nou ce trebuie si comenzile pe volan?
Va multumesc frumos
  • Gabello

  • Mesaje scrise: 1,149
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Astra 2001 y1,7dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2009

  • Mesaj Privat
salut, bineinteles ca o sa iti afiseze....cu conditia sa nu aduci modificari mufelor.
  • crysty05

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2009

  • Mesaj Privat
nu o sa aduc nici o modificare mufelor. vreau sa fac treaba asta pentru ca acel mp3-player are iesire pt statie. ma gandeam sa iau semnal doar pentru alimentare si boxe, sa nu influentez cumva display-ul.
am gasit un topic unde spunea un baiat ca asa a luat o vectra cu alt mp3-player si nu ii mai afisa nimic.
multumesc. merg sa vad acum ce reusesc.
  • adware_man

  • Mesaje scrise: 1,732
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Salut.
Poti face inlocuirea de cate ori vrei. Cel care a postat dincolo, are o problema la unul dintre fire, d'aia nu-i mai afiseaza.
Iar la mp3, poti adapta comenzile pe volan cu un adaptor specific fiecarui brand, dar costa ~ 200 - 250 RON.
Afisajul pe TID/MID nu e imposibil de adaptat, dar ar fi necesare atatea modificari, incat nu lea- facut nimeni Smile
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR