Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum
  • VELOCI

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Signum 2003 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mar 2012

  • Mesaj Privat
SALUT AM NEVOIE DE O CHEIE PENTRU A DA JOS ANTIFURTURIILE DE PE UN OPEL SIGNUM MECANICUL MEU MI-A RUPT CHEIA, NU O SA RAMAN DATOR CELUI CARE MA AJUTA
NR TE DEL 0765034247

POZA O GASITI AICI



http://www.google.ro/imgres...=1t:429,r:21,s:42
  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
VELOCI a scris:SALUT AM NEVOIE DE O CHEIE PENTRU A DA JOS ANTIFURTURIILE DE PE UN OPEL SIGNUM MECANICUL MEU MI-A RUPT CHEIA, NU O SA RAMAN DATOR CELUI CARE MA AJUTA
NR TE DEL xxxxxxxxxxx

POZA O GASITI AICI
.....
cu ce am gresit de tipi la noi???

daca e antifurt nu cred ca vor functiona pe masina ta pentru ca de asta sunt antifurturi ca sa se deschida doar cu cheia lor...
zi-i mecanicului tau sa gaseasca o solutie sa-ti scoata antifurturile de pe masina si sa-ti dea altele functionale
nu e vina ta ca el nu stie sa desfaca o roata de pe masina...
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Intradevar, antifurturile difera. Probabil sunt doar cateva modele, insa e greu sa gasesti exact ce ai tu nevoie..
Eu am avut 2 astfel de seturi si diferea floarea de prindere. Oricum e un model mai delicat, ai pus cheia stramb pe el, se da peste cap. Totusi, daca ajungi prin Targoviste cred ca putem incerca.

  • costin36

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2007

  • Mesaj Privat
............acelasi lucru l-am patit si eu, tipul de la vulcanizare mi-a rupt cheia de la antifurt, nu mai ai ce sa ii faci, degeaba incerci sa gauresti prezoanele sa le dai afara cu extractorul, nu o sa reusesti, este otel aliat si nu se lipeste spiralul de el. Singura solutie, faci comanda la fabricant, vezi ca in cutia de plastic ai o hartie cu un cod al cheii , il comunici ca sa iti trimita acelasi profil. Ale mele erau facute pe undeva prin Anglia, m-a costat vreo 70 de lei , plata am facut-o prin paypal, iar cheia mi-a venit prin posta romana in vreo 4 zile. Succes!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR