Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • Sorin_im

  • Mesaje scrise: 327
  • Locatie: Timis
  • Masina: Insignia OPC 2009 A28NER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mai 2015

  • Mesaj Privat
Wink Multumim!
  • ASecu

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mai 2020

  • Mesaj Privat
AURASIMONA a scris:@lucio 85 vezi tu undeva scris de mine ca suspensia fata se rezuma la" doar" niste arcuri sport?
Parca am scris ca difera punti, transmisie, suspensii fata -spate...ce nu ai inteles? sau nu era explicit....DIFERA SUSPENSII WTF?
in paranteza am scris arcuri sport H@R...banuiesc ca lumea intelege ca astea vin de fabrica pe OPC

Ce intelegi tu prin sasiu flex ride? te rog sa mi explici.
E vreo diferenta intre sasiul unei Insignia OPC si una standard indiferent de motorizare?
si daca este ...ce se intampla cu el cand conduci masina? pentru mine sasiu=caroseria masinii/partea inferioara Mr. Green banuiesc ca nu sufera transformari in timpul condusului...poate suspensiile, servodirectia, etc.
Crede ma nu am uitat sa scriu ca Insignia OPC beneficiaza de acest sistem flex ride... scriam mai demult pe undeva beneficiaza de o gramada de alte nimicuri care ti iau ochii cand te urci in ea si incepi sa conduci sau te uti prin geamul inchis la una parcata si vezi tot felul de butonase...deci nu cred ca e cazul sa scriem pagini intregi...
Asa pot sa spun ca la mine fiind automatik, pot sa schimb viteze de pe volan... sau ca are evacuare dubla si suna belea:shock:
Banuiesc ca pe AlexMihai il intereseaza cum este ea ca masina, ce - sau + au costatat posesorii de OPC dupa un nr de km, probleme frecvente, comportament in timp, costuri revizii@casco, consum real, performante,etc...nu cred ca l intereseaza daca directia se numeste McPherson sau Hiper Strut Very Happy

  • ASecu

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mai 2020

  • Mesaj Privat
În legãturã cu Opel insigna OPC, locuiești în Timișoara?
  • ASecu

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mai 2020

  • Mesaj Privat
Mã intereseazã câteva informații despre aceastã mașinã
  • Sorin_im

  • Mesaje scrise: 327
  • Locatie: Timis
  • Masina: Insignia OPC 2009 A28NER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mai 2015

  • Mesaj Privat
Salut! Da, sunt din Timișoara și daca te pot ajuta cu informații, o fac cu plãcere ...desigur, dacã mai e de actualitate subiectul Wink
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR