Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • azz
  • Suspendat
  • 858 mesaje
  • din 28 Jun 2011
  • Vectra 1996 X20XEV
  • Olt
  • azz

  • Mesaje scrise: 858
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2011

  • Mesaj Privat
ooo sabine acum am vazut ca esti din olt.poate ne intalnim si noi 1 data.uite ce are tov meu din craiova.vb lui "uita-te si plangi" barile sunt patentate adica unicat si cu propietar.orice copiere a lor aduce dupa sine consecinte.nu glumesc chiar sunt patentate.eu am o vectra b verde ot03wuz.poate ai vazut-o prin oras.trece repede si se aude muzica tare Smile)



Skip ads

  • sabyn alyn

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2011

  • Mesaj Privat
sall azz...da sunt d langa slatina 10km ...imi place prelungirea din spate e foarte frumoasa si bara din fata cred ca e frumoasa sa o vad terminata.....asa vr si eu in spate poate putin mai diferit dar nu foarte mult .ce zici????.....
  • sabyn alyn

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2011

  • Mesaj Privat
aaaa si poze cu bara din fata terminata nu are ????imi place poate si ea cu putin modificata dunga cu alb din crom si cu rosu* proiectoare de gts...c zici????
  • sabyn alyn

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2011

  • Mesaj Privat
si la masina lui cred k e foarte frumoasa mai tr manere usa si cheder cromate.....
Skip ads

  • sabyn alyn

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2011

  • Mesaj Privat

  • azz
  • Suspendat
  • 858 mesaje
  • din 28 Jun 2011
  • Vectra 1996 X20XEV
  • Olt
  • azz

  • Mesaje scrise: 858
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2011

  • Mesaj Privat
bara fata nu a terminat lucrul la ea.nu are timp sa o faca.saracul pleaca dimineata si ajunge pe intuneric acasa.mai lucreaza la ea cand are si el timp.daca te intreseaza asa ceva e unu la potcoava,pripoi sau cam asa ceva il chiama dar din cate am inteles nu prea lucreaza bine.din auzite....am auzit ca acum vreo cateva saptamani au venit niste tipi si i-au paradit masina pt ca au facut niste bari la el si au cam cazut barile sau ceva de genul.asa am inteles deci nu garantez ce am scris.baiatul ala e cam singurul prin zona noastra care face asa ceva.daca esti intresat ne intalnim sau iti las nr de tel al baiatului de la craiova in caz ca esti intresat de un pret.apropo tu nu te-ai uitat bine la portbagaj.ia sa te uiti atent sa vezi ca e un pui de spoiler Smile
  • sabyn alyn

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2011

  • Mesaj Privat
nu vr spoilar p portbagaj...st d pipoi a zis ca bara din fata 5mil si 3 mil spoilar.....vr nr de tell si sunt interesat de un pretz si dak poate sa o faca cum e in poza la mine sa fie si a lui si a mea unicat... Confused
  • azz
  • Suspendat
  • 858 mesaje
  • din 28 Jun 2011
  • Vectra 1996 X20XEV
  • Olt
  • azz

  • Mesaje scrise: 858
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2011

  • Mesaj Privat
depinde ce iti face pripoi de 5 mil pt bara fata.am un baiat la munca.are un 206 negru ala cu portbagaj lung.e una negru mat in slatina cu un spoiler.ia cerut 1000 de euro plus barile de pe masina.nr lui de tel este 0768020031 numele nu il stiu,ii zici ca ai vb cu baiatul din slatina de isi face masa de calcat pt vectra.Smile stie el cine e cu masa de calcat.
Skip ads

  • sabyn alyn

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2011

  • Mesaj Privat
k ....mc Confused
  • sabyn alyn

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2011

  • Mesaj Privat
sunt bun de cinste .....spoilar spate 2,7mil....si bara fata in jur de 200euro dar tr o bara sparta....am vb cu tov tau din craiova...dupa c fc bara fata si spate vn in slatina pt o impresie si s fc cinste//// Confused
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Ala din Potcoava e cel mai varza tuner ever.Cati nu au plecat de la el cu masinile mai varza decat erau.Si face treaba de mantuiala.Tot el acum catva timp inventase "moda" coaja de portocala ca se "pricepea" la vopsit.
  • azz
  • Suspendat
  • 858 mesaje
  • din 28 Jun 2011
  • Vectra 1996 X20XEV
  • Olt
  • azz

  • Mesaje scrise: 858
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2011

  • Mesaj Privat
imi pare bine ca am putut sa te ajut.si in legatura cu ce ai zis tu despre suspensia sport.ca tu cica nu esti vitezoman.in afara de aspect suspensia sport te ajuta la orice ce tine de directie.ai stabilitate cu mult peste ce ai din fabrica,distanta de franare se reduce(la sus stoc cand franezi fata se apleaca si spatele fiind mai usor se cam ridica si pierzi din aderenta pe spate)la suspensia sport nu prea se mai apleaca in bot masina,in caz de franare pe suprafata alunecoasa nu mai derapeaza asa de rau masina.o manevrabilitate foarte buna.deci o suspensie buna ajuta mult la controlul masini.dar sa fie ceva de firma nu chinezarii.poti sa cauti pe youtube test eibach.
Skip ads

  • azz
  • Suspendat
  • 858 mesaje
  • din 28 Jun 2011
  • Vectra 1996 X20XEV
  • Olt
  • azz

  • Mesaje scrise: 858
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2011

  • Mesaj Privat
cangri asa depate a ajuns numele lui?tocmai pana in bucuresti Smile) deci inseamna ca ce am auzit nu e vrajeala Smile) deci cunostintei mele ia cerut 1000 euro.pai ce dracu masina mea face 2000 ce dracu fac? Smile pardon facea 2000 de euro,acum nu o mai dau nici pe 3 miiii.dau jumate de masina pt 2 bari?hai sa fim seriosi.din acest motiv m-am si apucat singur de asa ceva.eu m-am apucat si am in proiect un spoiler mai am ceva de chituit la el,poze se gasesc la postul colegului de pe forum cu body kit vectra a tot la sectiunea opel tuning.incet incet o sa ma apuc si de bari dar dupa o vizita la craiova sa vad live cum se lucreaza.cangri am si eu o curiozitate.cat de rapida/furioasa este b-ul de 2.5?e si a mea dar nu te sperie asa de rau.
  • azz
  • Suspendat
  • 858 mesaje
  • din 28 Jun 2011
  • Vectra 1996 X20XEV
  • Olt
  • azz

  • Mesaje scrise: 858
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2011

  • Mesaj Privat
apropo spoiler spate este partea de vine pe portbagaj nu pe bara,spoiler fata este prelungirea de bara de vine sub bara originala.pt prelungirea de bara spate.........nu stiu termenul Smile)
  • sabyn alyn

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2011

  • Mesaj Privat
maine primesc prelungire bara spate ...... Confused
  • azz
  • Suspendat
  • 858 mesaje
  • din 28 Jun 2011
  • Vectra 1996 X20XEV
  • Olt
  • azz

  • Mesaje scrise: 858
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2011

  • Mesaj Privat
de unde?de la craiova?sau ai gasit pe net
  • azz
  • Suspendat
  • 858 mesaje
  • din 28 Jun 2011
  • Vectra 1996 X20XEV
  • Olt
  • azz

  • Mesaje scrise: 858
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2011

  • Mesaj Privat
ti-am vazut bara spate Smile frumoasa.astept cu nerabdare sa vad ce iti face pt partea fata.
  • sabyn alyn

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2011

  • Mesaj Privat
sall azz...e fc la craiova...urmeaza eleron la geam spate si bara fata....
  • azz
  • Suspendat
  • 858 mesaje
  • din 28 Jun 2011
  • Vectra 1996 X20XEV
  • Olt
  • azz

  • Mesaje scrise: 858
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2011

  • Mesaj Privat
stiu Very Happy am vazut bara ta ieri sau vineri nu mai stiu.frumoasa.mai am si eu un pic si termin spoilerul si il montez
  • sabyn alyn

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2011

  • Mesaj Privat
cumpar interior piele Confused
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR