Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Ionutzcond

  • Mesaje scrise: 191
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2007 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2011

  • Mesaj Privat
Interesant dar ma asteptam la mai mult, putini expozanti dar presupun ca doar atat poti face in vremuri de criza....la categorii accesorii si tunning se pare ca tot romanu isi cumpara leduri si xenoane, un singur stand cu sisteme audio, am mai vazut detergenti si odorizante. A fost dragut sa ne reintalnim cu baietii de la Ducati Bucuresti, sa admiram cateva masini de epoca si noul Opel Ampera. De asemenea standul Mercedes a fost demn de un salon auto, iar pentru fanii Kia exista o surpriza: aceleasi modele care le vedeti zi de zi pe strada sunt expusa si la SIAMB. Din punctul meu de vedere daca nu esti din bucuresti nu se merita sa te duci, aglomeratie in trafic, cald in corturi si marfa putina.
Pentru interesati pretul biletului de intrare este 15 lei si 25 de lei parcarea. Duminica o sa fie frumos pentru cine o sa reuseasca sa ajunga acolo pentru ca va fi campionatul de drift, dar avand in vedere ca si astazi era aglomerat nu vreau sa-mi imaginez ce fel va fi duminica.



Ultima modificare facuta de Ionutzcond la Joi 05 Apr, 2012 11:29 pm
Skip ads

  • lucio85

  • Mesaje scrise: 4,965
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2010 a17dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2010

  • Mesaj Privat
au cheltuit peste 1 milion de Euro cu pubicitatea si au facut un salon auto cu importatori de masini..Smile))) masinile alea le vezi in showroom si nu platesti nici intrare


Ultima modificare facuta de lucio85 la Joi 05 Apr, 2012 11:49 pm
  • Ionutzcond

  • Mesaje scrise: 191
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2007 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2011

  • Mesaj Privat
eram mult mai multumit daca erau mai multe accesorii si echipamente
  • ksr00

  • Mesaje scrise: 99
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Cred ca acest "salon" este de fapt o confuzie: este doar o expozitie de masini a catorva dealeri, cel mai probabil avand diverse conexiuni intre ei.
Skip ads

  • protect

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2011 1700 denso
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Mie mi-a placut,este o atmosfera frumoasa si daca este pasionat de masini merita sa mergi,este adevarat ca majoritatea masinilor le vezi si pe strada dar acolo ai posibilitatea sa le vezi mai atent ,mai sunt si motociclete,biciclete,fete,elemente de tuning,per total merita,iar biletul nu mi se pare scump la 15 lei,in pretul biletului iti da si o revista top gear,eu zic sa mergeti.
  • ziu

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Nov 2010

  • Mesaj Privat
SIAB'ul, asa cum il stiau multi, a fost sabotat si distrus de oameni precum Vardie, Tariceanu, etc.

Bun, rau, cum era, la ROMAERO puteai sa zici totusi ca este un salon auto, cu un usor iz balcanic, dar totusi salon auto! Cortul din Pta. Constitutiei e o tiganie si o gluma proasta precum si o jignire la adresa iubitorilor si pasionatilor de domeniul auto.

Dar asta e, traim in Romania... Sad
  • George ANA

  • Mesaje scrise: 178
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2010

  • Mesaj Privat
am fost si eu la siab azi de dimineata.. ce sa zic.. interesant.. dar parca au fost cam prea putine firme.. app... l-ati vazut pe dezbracatu? Very Happy CNDR este si maine.. eu unul imi fac abonament pe ambele zile si ma costa 30 lei..
  • UNHleaSHD

  • Mesaje scrise: 1,356
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Duminia e tare. La drift o sa fie si pustiul ala de 16 ani.
  • George ANA

  • Mesaje scrise: 178
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2010

  • Mesaj Privat
jumy.. cu bmw e36 daca nu ma insel.. am vazut si masina lui Gabi Onofrei si 2 ursi, pilotii erau frati: BT XX COX.. stie cineva cum ii cheama? e tot ceva cu c...
  • UNHleaSHD

  • Mesaje scrise: 1,356
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Da, da, cu un seria 3 d-ala vechi.
  • stelea

  • Mesaje scrise: 1,725
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Frontera 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Tot de la SIAMB ... pentru cine nu-l cunoaste: campionul Cernisov Dan si masina sa (copilotul Lupu Marius, nu apare in poza).


Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR