Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • indiboy

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Corsa 2005 Z10XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Sep 2011

  • Mesaj Privat
rog putin ajutor: am luat un CD 30 MP3 pt. corsa C si pe loc citeste ok insa din mers sare. Viteza de scriere a CD-ului a fost de 16x.....insa nu cred ca e de aici problema.De asemenea, CD-ul are semnal foarte prost de radio.Stie careva ce pot face in aceste doua probleme?
Skip ads

  • indiboy

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Corsa 2005 Z10XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Sep 2011

  • Mesaj Privat
indiboy a scris:rog putin ajutor: am luat un CD 30 MP3 pt. corsa C si pe loc citeste ok insa din mers sare. Viteza de scriere a CD-ului a fost de 16x.....insa nu cred ca e de aici problema.De asemenea, CD-ul are semnal foarte prost de radio.Stie careva ce pot face in aceste doua probleme?

nimeni nu stie sau nu a avut aceleasi simptome? Rog daca stie careva sa ma indrume intr-o directie, fie ea si gresita Smile
  • Blebeanu Lorin

  • Mesaje scrise: 1,077
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Salut indiboy! Ia legatura cu colegul CristianTM in sectiunea "Publicitate" . O sa- ti explice el ce si cum...
  • Ionut_Ph

  • Mesaje scrise: 119
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2012

  • Mesaj Privat
indiboy a scris:rog putin ajutor: am luat un CD 30 MP3 pt. corsa C si pe loc citeste ok insa din mers sare. Viteza de scriere a CD-ului a fost de 16x.....insa nu cred ca e de aici problema.De asemenea, CD-ul are semnal foarte prost de radio.Stie careva ce pot face in aceste doua probleme?



fa cd cu 4x sau 8x
Skip ads

  • lovendall

  • Mesaje scrise: 150
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2012

  • Mesaj Privat
eu am patit la cd70 de imi scoate cd ca invalid,canta o perioada buan dupa care sare si imi da cd afara,si este facut cu 8x viteza mica.probabil la mine presupunerea mea este primul cd care il fac full de muzica si pe 2 folder poate sa fie din cauza asta.celelate cd nu au probleme.ca idee.te salut
  • Oryps

  • Mesaje scrise: 424
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z20NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Apr 2012

  • Mesaj Privat
Si mie mi se mai intampla sa imi sara CD-ul cand ascult. Ciudat este insa daca il fac audio, nu data (cu mp3-uri). Atunci nu sunt probleme. La fel, nu inteleg de ce la un CD mp3 imi arata numele unor melodii de genul "yHs". Stie cineva?
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR