Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • Astra Tielt

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Apr 2012

  • Mesaj Privat
Buna,un nou pe aici si cu ocazia asta salutari tuturor. Am o Astra J 1,7 cdti din 2010,luata doar de o luna,cu km f putini si sunt f multumit de masina. Locuiesc in Belgia,dar sapt viitoare vin in Romania(Cluj) si rugamintea mea este daca poate cineva sa ma ajute cu info sau in fapt cu up-grade BC,in sensul ca nu am decat trip 1+2 si viteza afisate si as dori si consumul si alte optiuni daca se poate.Ceea ce stiu,ca este printre primele modele fabricate,masina am luat-o de la un dealer Opel si a fost masina de serviciu a unui sef de acolo(mergea la amiaz la masa),si de la ei mi-au spus ca nu se poate face nimic cu softul si nici bluetooth. Multumesc mult.
  • mludwig

  • Mesaje scrise: 156
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2010 A14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Nu stiu ca s-ar putea face upgrade de BC numai din soft. Nu este cumva chiar masina de test de la Ecomax ce ai luat-o tu? Aveau una gri.
  • Sorin_cta

  • Mesaje scrise: 193
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2010 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Se poate.
Citeste aici https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=90777
  • Astra Tielt

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Apr 2012

  • Mesaj Privat
Nu am luat de la Ecomax,am luat masina aici in Belgia.Initial doream Insignia,dar am de parcurs doar 40 km pe zi si atunci am decis ca e prea mare doar pt asta,eventual un drum de RO pe an,si deci aveam taxe anuale mult mai mari. Multumesc,am vazut ca cineva a facut la Timisoara,dar eu caut zona Cluj unde merg pt cateva zile,de nu voi incerca in Belgia cand ma intorc.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR