Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • catastefan

  • Mesaje scrise: 5,916
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2001 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2012

  • Mesaj Privat
http://mariangodina.ro/urgenta/
Skip ads

  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Sincer, dar sincer imi dadeam izmenele jos in fata masinii de politie si faceam acolo...
Dupa care ii ceream procesul verbal sa ma sterg cu el...
  • taxi43edy

  • Mesaje scrise: 1,208
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Aia cu Petrica e criminala Smile)))
  • ahappyuser

  • Mesaje scrise: 6,662
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Despre scandalul VW în USA a.k.a Dieselgate... cum ar trebui VW sa-si ceara scuze... si cum ar putea sa-l atraga pe potentialul viitor client :

http://www.youtube.com/watch?v=Cdif-zK4z14
,,A Volkswagen Dark Side (Greenpeace campaign),,

L.E:
Doar pentru cei care înteleg lb. Engleza si au rabdare pâna spre final. Very Happy Very Happy Very Happy
Skip ads

  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Ca o paranteza, cica pe forumurile vag se zice ca vag ar fi dispus sa dea celor cu tdi-uri cate o masina noua in schimbul masinii poluante...
Cica in loc sa dea 10.000 de euro (cica atat costa reparatia) le-ar conveni sa le dea masina noua la pret de logan...
Pe mine m-a facut sa zambesc chestia asta...
  • catastefan

  • Mesaje scrise: 5,916
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2001 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2012

  • Mesaj Privat
Fara comentarii....


  • john_doe200616

  • Mesaje scrise: 447
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 1996 X16SZR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2015

  • Mesaj Privat
https://www.facebook.com/por...5019/?pnref=story

https://www.facebook.com/huu...9503/?pnref=story
  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
Din seria: realitatea tv.
Skip ads

  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
jgyprime a scris:Sincer, dar sincer imi dadeam izmenele jos in fata masinii de politie si faceam acolo...
Dupa care ii ceream procesul verbal sa ma sterg cu el...


Apropo de asta, caz real cu un prieten al unui prieten.
Prietenul meu concediu la Eforie hotel 4* all, prietenul lui avea afaceri in CT si hai sa mearga si el sa nu stea singur cuc. Doua zile a stat si a mancat la restaurant cu partenerii de busines, Pleaca spre Germania ca-l astepta neamtul, alt partener. Pana in CT iad pe drum ca era destul de aglomerat si mai rau la fundul lui, noroc ca avea in masina servetele. In Constanta tusti la farmacie si supermarket, hartie igienica, pastile si ceai de menta.
Farmacista - luati una si va trece imediat.
El - o cutie si doua de ceai menta
Farmacista - nu luati mai mult ca nu aveti voie, va scriu pe cutie ! Trebuie sa va hidratati !
Pana in Bucuresti dezastru, degeaba oprea el pe unde gasea, pastila cu ceai statea in el cateva minute si era eliminata, deja nu-l mai durea ca poate ajunge pe youtube ca se bip pe filmarile gen 'unde se bip romanul pe autostrada'.
In Bucuresti alta farmacie si idee geniala, isi cumpara scutece. Il apuca iar si prima carciuma, oprirea interzisa, el cu doua roti pe trotoar si tasneste inauntru, politia il vede si dupa el. El in buda si aia pazeau usa sa nu fuga infractorul.
- Politistul - Va rugam sa ne urmati la masina, acte bla bla
- El - Domnu' mieu, am o diaree cumplita, uitati imodium, ceai de menta, orez, pampers.
- Politistii - Va rugam sa suflati in etilotest
- El - Suflu dar inauntru ca iar ma apuca si inca nu am pus chiloteii astia, abia i-am cumparat. Stiti ... imi incordez mustii de la burta si cu putina presiune ma bip pe mine.
Evident ca prima incercare a fost esuata, el cu pantalonii in mana pregatit, au auzit si ei ce era la fundul lui. La a doua incercare iese zero virgula zero zero.
- Politistii - ati consumat substante etc. ?
- El - Am mancat pe litoralul nostru de bip, daca vreti merg cu dumneavoastra la spital, dau probe de sange, poate asa imi spun aia ce dracu' sa iau ca nu mai pot, la ora asta trebuia sa ies din tara. Eu sunt terminat, daca imi bagi lanterna in fund deschid gura si fac pe Farul Constanta. Am intalnire maiine cu un partener in Germania si nu pot rata afacerea.
Politistii de azi nu sunt chiar prostii satului de origine buna, au minim liceu cu bac, ceva bibilica, fac cursuri, si-au dat seama ca treaba e pe bune dar nici ei nu stiau ce sa faca...proces verbal mai uita, nici macar cu avertisment cum dorea el, cu amenda, deh probe in instanta ca nebunul vroia sa desfiinteze localul de unde presupunea ca a luat toxi. L-au sfatuit discret aia-aia si drum bun nene. Pleaca el de acolo cu ceai, orez fiert in aburi si apa lui... Paranoia era instalata, platea copchii sa-i plimbe carutul si sa puna marfa in portbagaj, el daca ridica ceva era mort. Avea doar costume in bagaj, a cumparat pantaloni largi sa nu se vada scutecul si camasi cu palmieri lungi, camasa nu palmierul.
Nu mai putea asa ca telefoane si merge la o pensiune inainte de Brasov. Aici totul ok, lux, il asteapta un prieten dar incepe faza cumplita. Tremura ca varga, ba senzatie de frig ba cald, transpira ceva de groaza de a terminat doua paturi si prosoape. Dimineata vine amicul lui cu sufertasul pregatit de o baba. Baba era de fapt un fel de veterinar (asta sa cada jos), fara studii fara nimic dar stia meserie, medicul veterinar din zona era muci la fel ca si cei de la dispensar. In sufertas cu lista: bei asta (gust groaznic), mesteci ca pe tiutiun frunzele din punga dar fara felii de para (alea erau sa nu se usuce 'salata'), manci branza cu maliga si zama de gaina, bei dupa 4 ore chisleacul. El avea acum alta problema, il ustura gaurica mai rau ca pe poponauti, numai prin tamponare si cu servetele de bebe, ce sters...probabil era rosu ca maimuta de Zair.
La granita era ca nou, cauta chisleac si branza, mamaliga, totul a durat ('reparatia matelor') 2 ore si inca doua sa fie perfect. Injura medicul de familie la tel ca nu e bun de nimic etc.
Partenerul neamt : vezi, de asta eu stau la tine si maninc la tine, vreau sa mor la mine in pat ! Nu ma intereseaza hotelul si bucataria lor, stau cu tine si facem noi mancarea. Nu conteaza ca intarzii, sper ca ai adus muraturi. Pe dracu ca le-a mancat el.
No, baietul facu o greseala, a incurcat sau si pe bilet, trebuia ori infuzia ori frunzele, De acum nu se mai bip, problema maxima.
Merge mai rau ca Gigi la baba cu un camion de lemne, sa aiba si ea...
El - Maica, ce sa fac ca nu mai mai bip de 4 zile, parca sunt gestant
Baba - Lasa baiete ca te fac eu bine

Acum amicul meu care a relatat astea sa nu creada cineva ca a scapat de cadouri pe litoral, urmeaza partea a doua dar si a treia cu un verisor, a patra cu mine actor principal.
  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
Trebuia facuta o discutie noua, cum sa iti descretesti bip bip Very Happy .
  • petryca2001

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 2001 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mar 2009

  • Mesaj Privat


si un antifurt ieftin romanesc

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat

Skip ads

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat

  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
Seamana cu furby, am avut si eu unul pe la inceputul anilor 2000, ce jucarie bestiala...
  • vladutsss

  • Mesaje scrise: 969
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Apr 2015

  • Mesaj Privat
http://www.youtube.com/watc...amp;feature=share
  • alexey

  • Mesaje scrise: 861
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Dec 2007

  • Mesaj Privat

  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
urmariti pana la sfarsit:

  • catastefan

  • Mesaje scrise: 5,916
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2001 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2012

  • Mesaj Privat
Un sambure mic mic mic?
https://www.facebook.com/434.../440411622834550/
  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
@jgyprime - Se vede ca amuricanii astia nu au venit prin romania sa vada cum fac Marie si cu Ion dragoste pe camp la 13-14 ani si la fel cum fumeaza tiganii la 11-12 ani...
  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Ideea e alta.
Daca urmaresti filmul de la junatate pana la sfarsit ai sa intelegi ideea lui.
Sunt 1000 de experimente sociale in care copii cer sa li se aprinda o tigara, insa asa ceva suntfoarte putine...
Nu contest ca o fi si facatura intalnirea cu omul respectiv, insa vreau sa cred ca e pe bune...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR