Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Frontera
  • tmihai

  • Mesaje scrise: 60
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2013

  • Mesaj Privat
Salutare baieti!

Unii dintre voi s-ar putea sa-si aminteasca de mine dat fiind ca acum 2 ani am participat la cursa Amsterdam-Dakar Challenge cu un Astra F (link topic aici) Very Happy

Recent am lucrat la un nou proiect, si mai indraznet. Este vorba despre Rescue 4x4.

Practic platforma isi doreste sa ii puna in legatura pe cei aflati in nevoie cu comunitatea pasionatilor de offroad din Romania. Intreg sistemul este gandit non-profit si isi doreste sa fie un tool extrem de util, mai ales ca vine iarna si autoritatile o sa fie iar "luate prin surprindere".

Asadar, oricine este dispus sa ofere ajutor isi poate face un cont aici iar apoi, in cazul unui incident raportat pe site, va fi automat notificat prin SMS si email. Va puteti defini modul in care primiti notificarile in functie de zona pe care doriti sa o acoperiti: intreg judetul sau arie de km fata de localitate voastra.

Comunitatea numara deja in numai 3 zile peste 60 membri + o asociatie de 68 de membri pe Bihor si judetele din apropiere.

Puteti vede si o prezenta a felului in care functioneaza sistemul si notificarile aici si un mic reportaj de la Radio Romania Actualitati in care este descris sistemul aici.

Sunt deschis oricarei sugestii sau idei Smile

Sper ca nu v-am plictisit si mi-ar face mare placere sa aud un feedback.

Va multumesc!


Skip ads

  1. Home
  2. Opel Frontera

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR