Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • maryo86

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Sad Salutare la toti! Tocmai mi-am achizitionat un opel vectra b din 1997 , 1.8 16v.Merge si arata f.bine insa am mici probleme care nu ma deranjeaza.De exemplu bricheta nu merge si nu stiu ce sa fac iar geamul din dreapata fata nu coboara.As fii f. recunoscator daca cineva ar putea sa-mi explice in amanunt ce sa fac.
Skip ads

  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
maryo86 a scris:Sad Salutare la toti! Tocmai mi-am achizitionat un opel vectra b din 1997 , 1.8 16v.Merge si arata f.bine insa am mici probleme care nu ma deranjeaza.De exemplu bricheta nu merge si nu stiu ce sa fac iar geamul din dreapata fata nu coboara.As fii f. recunoscator daca cineva ar putea sa-mi explice in amanunt ce sa fac.

pai daca nu te deranjeaza...........................................................................asa ca de inceput...................................................................apoi................................................si daca nu merge ................................................faci asta..........................................................acu' ai inteles!............................................................................
  • maryo86

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2009

  • Mesaj Privat
octav13 a scris:
maryo86 a scris:Sad Salutare la toti! Tocmai mi-am achizitionat un opel vectra b din 1997 , 1.8 16v.Merge si arata f.bine insa am mici probleme care nu ma deranjeaza.De exemplu bricheta nu merge si nu stiu ce sa fac iar geamul din dreapata fata nu coboara.As fii f. recunoscator daca cineva ar putea sa-mi explice in amanunt ce sa fac.

pai daca nu te deranjeaza...........................................................................asa ca de inceput...................................................................apoi................................................si daca nu merge ................................................faci asta..........................................................acu' ai inteles!............................................................................

Da merci mult !
  • mishikhe

  • Mesaje scrise: 102
  • Locatie: Arad
  • Masina: Vectra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Nov 2007

  • Mesaj Privat
..................................extrem de sugestiv titlul Neutral
exact nimic n-am inteles din el
da-i un search
sunt n topicuri cu problemele descrise de tine
.............................
bafta
Skip ads

  • vectra_

  • Mesaje scrise: 40
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1996 X16SZR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Nov 2008

  • Mesaj Privat
da search la fiecare problema si vei gasi raspunsurile cautate . N-o sa-ti stea nimeni sa-ti explice in amanunt rezolvarile . Asta trebuia sa faci de prima data Cauta si vei gasi!
  • murzick

  • Mesaje scrise: 1,007
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
maryo86, ai inceput cu stingul. Fa-ti putin timp si citeste ce scrie aici https://www.clubopel.com/regulament.html
Foloseste cautarea. Deschide subiecte noi numai dupa ce te-ai convins ca nu a mai avut nimeni problema ta.
Iti inchid subiectul asta.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR