Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • crysty05

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2009

  • Mesaj Privat
multumesc
si eu tot un VDO CDR 500 am dar stiam ca nu are
ma gandeam deja sa ma leg la boxele din spate
mai arunc o privire si va spun ce o sa fac
  • cata

  • Mesaje scrise: 292
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2007

  • Mesaj Privat
dupa cite vad eu la CDR 500 este pinul ant + .folosit la antena automata , care nu exista Very Happy
  • BV19MAX

  • Mesaje scrise: 2,562
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2007

  • Mesaj Privat
este folosit la antena, la iluminarea butoanelor de la comenzi si la comuytarea tid-ului din mod "time" in mod "RDS"
  • crysty05

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2009

  • Mesaj Privat
mai mult ca sigur o sa ma leg la boxele din spate pana ajung la cineva care sa stie sigur ce si cum... am mers azi cu o vectra exact ca a mea si omu schimbase radioul si afisaju era terminat... ma speriai cand vazui.... nici nu imi placea cum se auzea.... imi e o ciuda ca nu reusesc odata sal fac sa cante
  • cata

  • Mesaje scrise: 292
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2007

  • Mesaj Privat
nu stiu unde dar parca a mai fost discutia asta Confused . daca vrei line out pe CDR 500 il dai jos , il desfaci , identifici finalii audio , il alimentezi desfacut . reglezi balansul pe mijloc , faderul il dai numai pe spate , iei o casca cu care identifici intrarea in finalul pentru spate , folosesti unul din cele 2 semnale L sau R , lipesti un condensator de 100 mf pe 16 v pe oricare din cei 2 pini cu + pe Cd , la - conectezi un cablu ecranat de 3 ,4 metri , asamblezi totul la loc , tragi cablul ecranat pina in spate la sub si gata ai intrare de nivel mic pentru bass Smile In trucit statiile au filtre pe intrare numai pt bass nu este neaparat ca Cd ul sa aiba o iesire speciala pt asa ceva . Deci nu este f greu si nu trebuie sa cauti pe cineva care sa stie ce si cum , si care sa faca acelasi lucru pe care l am spus mai sus Cool
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR