Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B
  • florys

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2010

  • Mesaj Privat
sal sunt nou si am si eu o antrebare am o vectra b din 97 si cam ami papa putin ulei, plus si cam multa benzina ,dar antrbarea mea este daca o scot din viteza ma ajuta consumul sau ami ea mai mult nu mai stiu pe cine sa cred uni spun ca ati ia mai mult daca o scoti din viteza alti invers,sunt din botosani si cam sunt dealuri multe pe aici si cat urci atat cobori Sad cine stie cum merge treaba? ms mult ami place saitul anveti multe aici de care nu stii o zi buna Wink
  • florys

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2010

  • Mesaj Privat
florys a scris:sal sunt nou si am si eu o antrebare am o vectra b din 97 si cam ami papa putin ulei, plus si cam multa benzina ,dar antrbarea mea este daca o scot din viteza ma ajuta consumul sau ami ea mai mult nu mai stiu pe cine sa cred uni spun ca ati ia mai mult daca o scoti din viteza alti invers,sunt din botosani si cam sunt dealuri multe pe aici si cat urci atat cobori Sad cine stie cum merge treaba? ms mult ami place saitul anveti multe aici de care nu stii o zi buna Wink

  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
1. Vezi ca sunt o groaza de topicuri legate de consumul de ulei la 1.6 16V. O simpla cautare iti oferea raspunsul. Click aici.
2. Si ar fi bine sa arunci un ochi si pe regulament. Click aici.
3. Cat despre scosul de viteza iti va consuma mai mult. In frana de motor consumul e 0 pe cand la relanti consuma benzina ca sa mentina acel relanti.
Iti uram Bun venit printre noi si iti multumim pentru intelegere legat de primele 2 puncte.
  • florys

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2010

  • Mesaj Privat
ms frumos Wink
  • PALLL

  • Mesaje scrise: 483
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1995 1,6 16v x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Offff cat m-am chinuit sa citesc acest topic.Naspa.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR