Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra F
  • vladtepes

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Astra 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jan 2011

  • Mesaj Privat
am o masina opel cu motor de 1.6 16v si de cand a dat gerul imi ia un consum de 0,22%.ce trebuie facut sau din ce cauza este acest lucru.masina este din 1995.cu distributie facuta si pus totul nou pe ea.astept un raspuns.cu stima si respect. Sad

Ati fost de acord cu regulamentul, atunci cand ati deschis acest topic,considerati ca a fost respectat, acordul ?
Titlu,descriere.....cautare.
edit by Stefan Tolos.

Skip ads

  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
@vladtepes - in primul rand fa un pustiu de bine si citeste regulamentul.Discutii legate de consum sunt foarte multe pe clubopel.Te-as indrepta catre una dar nu ai specificat modelul masinii.

In al 2-a rand nu am inteles nimic din consumul pe care l-ai afisat.
  • PALLL

  • Mesaje scrise: 483
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1995 1,6 16v x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2009

  • Mesaj Privat
vladtepes a scris:am o masina opel cu motor de 1.6 16v si de cand a dat gerul imi ia un consum de 0,22%.ce trebuie facut sau din ce cauza este acest lucru.masina este din 1995.cu distributie facuta si pus totul nou pe ea.astept un raspuns.cu stima si respect. Sad

Cred ca se referea la consumul de electrolit din baterie.... Rolling Eyes
  • vladtepes

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Astra 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jan 2011

  • Mesaj Privat
gobelu a scris:@vladtepes - in primul rand fa un pustiu de bine si citeste regulamentul.Discutii legate de consum sunt foarte multe pe clubopel.Te-as indrepta catre una dar nu ai specificat modelul masinii.

In al 2-a rand nu am inteles nimic din consumul pe care l-ai afisat.
poate nu am fost destul de explicit.consumul de benzina este de 0,22%.masina este un opel break astramodel 1995
Skip ads

  • vladtepes

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Astra 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jan 2011

  • Mesaj Privat
PALLL a scris:
vladtepes a scris:am o masina opel cu motor de 1.6 16v si de cand a dat gerul imi ia un consum de 0,22%.ce trebuie facut sau din ce cauza este acest lucru.masina este din 1995.cu distributie facuta si pus totul nou pe ea.astept un raspuns.cu stima si respect. Sad

Cred ca se referea la consumul de electrolit din baterie.... Rolling Eyes
aceste este consumul de benzina de 0,22%.este un opel astra break model 1995 1,6 16v.
  • Dr|ver

  • Mesaje scrise: 62
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Tigra 1994 14 16v
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2009

  • Mesaj Privat
vladtepes a scris:
PALLL a scris:
vladtepes a scris:am o masina opel cu motor de 1.6 16v si de cand a dat gerul imi ia un consum de 0,22%.ce trebuie facut sau din ce cauza este acest lucru.masina este din 1995.cu distributie facuta si pus totul nou pe ea.astept un raspuns.cu stima si respect. Sad

Cred ca se referea la consumul de electrolit din baterie.... Rolling Eyes
aceste este consumul de benzina de 0,22%.este un opel astra break model 1995 1,6 16v.


wow...22% nu ebn deloc verifica si tu debitmetru..sonda...filtrele
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra F

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR