Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Opel Antara
  • NICUTULCEA

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Antara 2008 Z20S
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2011

  • Mesaj Privat
am opel antara din 2008 si am avut destule probleme cu el .l-am luat cu banii jos 29127 euro modelul enjoy motor de 2.0 litri.l-am luat de la dibas bucuresti cu discount de 2000 euro pt.ca l-am luat pe firma [costa 31000]
primele revizii ma costau 1300 ron si cred ca era destul de mult[jaf la drumul mare ].
am avut garantie 2 ani si ca sa o prelungesc la 4 ani mi-au mai cerut 1000 de euro .
am renuntat si acum fac revizii la alte service-uri si ma costa 6-7 sute de lei cu aceleasi piese.
din a doua luna m-a lasat bateria.dupa multe parlamentari cu dibas mi-au inlocuit-o cumparand alta de la alt magazin pentru ca nu aveau in stoc.in prima iarna au inceput sa apara zgomote la directie la viraje sau la intoarcerea de pe loc .i-am sunat ,le-am spus.iar am venit la bucuresti de la tulcea .s-au invartit pe langa ea ,nu stiu ce i-au facut ca nu m-au lasat sa intru in service,au spus ca nu are nimic .am plecat si tot asa trosneste la viraje .ma cheama dupa doua saptamani si schimba caseta de directie si o bieleta antiruliu fabricata in coreea .la urmatoarea iarne mai ales cand e frig tare se aud zgomote de zici ca se rupe ceva la directie.am dus-o la service si spun ca nu are nimic.daca mai sunt posesori si au aceleasi probleme sa-mi spuna cum le-au rezolvat.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Opel Antara

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR