Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Sistem Racire
  • popyk

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2011

  • Mesaj Privat
[b]
salutare tuturor.am si eu o intrebare.se potrivesc conductele de aer conditionat de la o vectra cu aer si una cu clima.?.am probleme cu o conducta care ar fi mancata de rugina exact in zona cuplei.astept un raspuns sau cineva care are de vanzare conducta din foto adaugat,merci.mentionez ca eu am clima pe masina mea.sau poate aveti idee cum pot proceda pentru a remedia fisura.mentionez ca am fast la un tip care sudeaza conducte si mi-a zis ca nu se poate suda acolo.
  • ionel dobre

  • Mesaje scrise: 291
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2001 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2010

  • Mesaj Privat
popyk a scris: [b]
salutare tuturor.am si eu o intrebare.se potrivesc conductele de aer conditionat de la o vectra cu aer si una cu clima.?.am probleme cu o conducta care ar fi mancata de rugina exact in zona cuplei.astept un raspuns sau cineva care are de vanzare conducta din foto adaugat,merci.mentionez ca eu am clima pe masina mea.sau poate aveti idee cum pot proceda pentru a remedia fisura.mentionez ca am fast la un tip care sudeaza conducte si mi-a zis ca nu se poate suda acolo.
incearca una sechond
  • OPEL-BRI

  • Mesaje scrise: 179
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2006 z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mar 2010

  • Mesaj Privat
incearca sa schimbi o bucata mai lunga Very Happy . de unde se poate suda, sa nu fie asa de aproape de capat.




Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Sistem Racire

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR