Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra F
  • ByllyBoy_22

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 1995 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2011

  • Mesaj Privat
cine stie sa imi spuna si mie?la cateva saptamani imi rupe cureaua de accesorii,an schimbat rola intinzatoare cu una noua si tot mi-o rupe.din 6 caneluri mai raman decat 3 iar restul imi infasoara pe tamponul la motor.am observat ca rola de la pompa de servo are joc.stie cineva sa imi spuna si mie daca merge schimbata decat rola de la servo sau este cu tot cu pompa.rog daca stie cineva sa imi zica si mie urgent.mentionez ca motorul este x16xel cu servodirectie si fara aer conditionat,
  • BZ-36-JON

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 1993 c14se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Dec 2010

  • Mesaj Privat
din cate stiu eu nu se schimba rola aia trebuie sa schimbi pompa cu totul cred
  • paul-tm

  • Mesaje scrise: 212
  • Locatie: Timis
  • Masina: Corsa 2001 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2011

  • Mesaj Privat
Cred ca mai bine iei alta pompa servo de la dezmembrari fara joc. Am intrebat la dezmembari si costa 120 lei pompa servo.
  • synapse

  • Mesaje scrise: 398
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1993 X16SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2010

  • Mesaj Privat
titlul este ambiguu.te referi la rola intinzatoare?da,se poate schimba doar rola,fara intinzator.e cam 60-70 lei,fata de 200 cat e cu totul.
te referi la fulia pompei servo?se gaseste si aia,poate pe comanda.dar nu vei rezolva cu jocul.este din ea,posibil din rulmenti...nu e rau sa ii asculti pe baieti si sa iei una sh.la a ta,chiar daca ii schimbi ce trebuie,cand montezi rulmentii sau fulia,cat bati la ea,ii faci iar joc daca nu stii cum sa bati.asadar...ia una intreaga si in mintile ei.
  • flavy16

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie: Arad
  • Masina: Vectra 2000 y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2011

  • Mesaj Privat
daca ai nevoie de o pompa, intereseaza-te daca potriveste de pe c16nz si iti dau eu una la bani putini.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra F

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR