Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Omega A
  • Mishu05

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1998 2.5TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Salutare,
Am un Omega A 1988 la care trebuie sa ii pun un carlig de remorcare. Pe net am gasit foarte putine de vanzare, majoritatea fiind de Omega B.
Ce vreau sa stiu:
- La Omega A se potriveste carligul de la sedan la break? Daca nu se potriveste fix-fix se pot face adaptari minore sa se poata monta cat de cat acceptabil fara sa tai/sudez prea mult?
- Exista cat de cat o potrivire la modul de montare a carligului ( distanta intre lonjeroane spate) astfel incat sa pot adapta un carlig de Omega B?
Multumesc
PS: daca are cineva un carlig de vanzare ..dati un semn
  • robucalibra

  • Mesaje scrise: 59
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Calibra 1996 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Mishu05 a scris:Salutare,
Am un Omega A 1988 la care trebuie sa ii pun un carlig de remorcare. Pe net am gasit foarte putine de vanzare, majoritatea fiind de Omega B.
Ce vreau sa stiu:
- La Omega A se potriveste carligul de la sedan la break? Daca nu se potriveste fix-fix se pot face adaptari minore sa se poata monta cat de cat acceptabil fara sa tai/sudez prea mult?
- Exista cat de cat o potrivire la modul de montare a carligului ( distanta intre lonjeroane spate) astfel incat sa pot adapta un carlig de Omega B?
Multumesc
PS: daca are cineva un carlig de vanzare ..dati un semn

Salutare, ti-am vazut post-ul din intamplare...nu stiu daca ai rezolvat intre timp. Daca mai ai nevoie, te pot ajuta cu un carlig de Omega A, cu instalatie completa si sistem de prindere original..
Numai bine
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Omega A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR