Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Reprezentante
  • ionutxxl

  • Mesaje scrise: 1,255
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2008

  • Mesaj Privat
opel suceava o reprezentanta de rahat...habar nu au pe ce lume sunt, sunt neseriosi,mincinosi, fac combinatii cu piese (stiu din sursa sigura) daca ai ceva nevoie te rezolva baietii(adika mecanicii),preturi enorme si mereu raspunsul nu stiu ce are o luam prin eliminare(adika schimba tot pe banii tai prin eliminare si vom gasi noi) Evil or Very Mad
Skip ads

  • gastra

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Suceava
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Ai patit asa ceva acolo?E reprezentanta Opel, totusi.Nu mai stii in cine sa ai incredere in ziua de azi...Voiam sa merg si eu la ei, da dupa ce ai spus, nu credca mai am vre-o intentie
  • ionutxxl

  • Mesaje scrise: 1,255
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2008

  • Mesaj Privat
daca ai masina in garantie trebuie sa te duci la ei pt garantie..daca o repari pe asigurare trebuie ca doar vrei ceva pe original daca se poate..dar in rest parerea mea ca nu merita decat pt cei care nu au ce face cu banii..la preturile care le practica Sad
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Prima greseala a fost ca ai acceptat masina in alta configuratie decat cea ceruta. A doua a fost ca ai acceptat interventia asupra masinii iar a treia ca ai acceptat sa o iei atunci cand le-ai prezentat deficientele de montaj.
In urma cu ceva vreme, erau niste reprtaje cu un om caruia i-a ars mercedesul dupa ce fusese de 2 ori in reprezentanta si le sesizase miros de fir ars.
Skip ads

  • benonep

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Astra 1999 1950
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2012

  • Mesaj Privat
am auzit de la un preten de meseriasi de la reprezentanta
  • deleted-76099

  • Mesaje scrise: 345
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jul 2012

  • Mesaj Privat
In 2009 am fost prima datã la reprezentanta Opel Suceava. Aveam o bujie arsã ºi un furtun spart. Au bãgat maºina in service ºi ziceau ceva de o eroare stocatã(bec ars pe stop franã). Furtun ºi bujii cicã nu aveau pe stoc. Am fãcut comandã (care nu a venit nici in ziua de azi). Am plãtit in jur de 100 lei pentru nimic. In 2011 s-a defectat alternatorul, m-am dus din nou la ei. Nu au pus nici un tester pe maºinã, deºi l-am platit, ºi m-au trimis la alt service.
In consecinþã sunt incompetenþi. Am dus maºina la service din afarã: calitate ºi promptitudine. Cu respect.

Opel Astra Y17DT, EDITION 2000
  • deleted-76099

  • Mesaje scrise: 345
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jul 2012

  • Mesaj Privat
Din cauza profesionalismului de care au dat dovadã, reprezentanþa Opel (gold&platin) Suceava a fost inchisã ºi sper sã rãmanã aºa.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Reprezentante

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR