Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Operabilus

  • Mesaje scrise: 786
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Zaoane a scris:Operabilus, acu am observat stickerul de pe masina ta. Si eu tot incerc sa imi iau unu de ceva vreme. Cine se ocupa de comercializarea lor in zona centrala a tarii?
First of all: ar fi mai bine daca am avea fiecare in profil completata si localitatea, pentru a nu mai fi nevoie sa intrebam Rolling Eyes
Depinde unde locuiesti. In Cluj m-am ocupat eu de distributie, le-am primit de la maramu, care le-a facut in Targu Mures. In threadul dedicat autocolantelor e pe pagina 2 parca o lista cu cei care se ocupa de distributie, poti sa contactezi de acolo persoana cea mai apropiata de tine.

pascaru_val a scris:Si eu am observat stickerul lui si ii e misto pus acolo, DAR as zice sa fie toate pe partea din spate ca nu stau sa ma invart in jurul masinii sa vad dak e din club.
Mai am unul negru, l-am combinat cu unul galben, astfel incat Opel e scris cu galben, si vreau sa-l lipesc pe asta undeva in spate, deci voi intra in "legalitate" Mr. Green
  • ROBERTby2000

  • Mesaje scrise: 244
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Astra 2001 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2006

  • Mesaj Privat
solutia anticurentare: mi-a explicato cineva care avea pacemaker:
-la spate pe jos avea niste snururi de cauciuc cu insertie metalica care atarna pe jos.spunea ca se gasesc in comert asa ceva.
  • soulfly

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1992 c18nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
si mie mi se intampla foarte des ,dar acum m-am obisnuit sa tin mana pe o parte metalica a masinii(stalp,portiera) si nu mai patesc nimic Very Happy.
depinde foarte mult de compozitia hainelor. pe vremuri stiu ca se punea la dacie o chestie de cauciuc care atarna pe asfalt in partea din spate a masinii si cica pentru electrostatice era Smile (sa ma corecteze cineva daca gresesc...) osicum nu se merita coada pentru o chestie ca asta Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR