Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • Cata_Panacotta

  • Mesaje scrise: 400
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 z16xer
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Salut! Am tot cautat pe internet cazari in Baile Herculane, si nam gasit mai nimica, ba era ocupat, ori gasesc foarte scump.
Ce pot sa va rog daca ati fost vreodata in frumoasa statiune si ati fost cazati undeva care va placut sau va placut mai putin da-ti si mie un PM cu numarul de telefon de la vila , pensiune, la care ati fost cazati. Dar la preturi de bun simt. daca se poate...



Daca exista vrun topic exact la fel, rog un moderator, sa-l stearga pe acesta, ori daca nam postat unde nu trebuie,se poate sal mute undei ieste locul.

Multumesc!
Skip ads

  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
http://www.turistinfo.ro/ba...le_herculane.html

Preturile mi se par normale.
  • aurelio1

  • Mesaje scrise: 344
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 1996 X1,8XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Nu stiu cum este pe la altii, insa eu am fost la pensiunea "CASA NATURA". Conditiile de cazare sunt ireprosabile. Recomand cu toata increderea. Singurul inconvenient este acela ca se afla putin mai departe de izvoarele termale, dar cu masina nu este problema...
  • Cata_Panacotta

  • Mesaje scrise: 400
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 z16xer
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2010

  • Mesaj Privat
pirvu_daniel a scris:http://www.turistinfo.ro/baile_herculane/cazare-hoteluri-vile-pensiuni-baile_herculane.html

Preturile mi se par normale.



Pai la cei cu preturile mai normale am sunat dar sunt ocupate pentru saptamana viitoare... , si credeam ca ati fost la o cazda, particulari care aveti numarul si poate sa aibe locuri libere..
Skip ads

  • adyytzu

  • Mesaje scrise: 354
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 1997 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Nov 2011

  • Mesaj Privat
Am fost si eu recent la Baile Herculane si m-am cazat la Pensiunea Soimul,conditii ok,camera curata,tv,frigider,internet wireless,aveau si o mini terasa sa zic asa...baia mi s-a parut cam mica (am 1,95 si 100kg),ca pret:100 lei camera dubla /noapte,recomand!
La pensiuni,cam asta e pretul. Gasesti si la particulari cu 50-70 de lei pe noapte
  • Cata_Panacotta

  • Mesaje scrise: 400
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 z16xer
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Multumesc pare tentant! O sa sun la iei maine sa vedem daca mai au locuri...
Si mai astept daca se poate recomandari. cu cate mai multe cu atat mai bine... Very Happy
Multumesc...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR