Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • ovidelu

  • Mesaje scrise: 91
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Forbes, iti multumesc ca m-ai luminat Wink .

Si cand spuneam de mufa adaptoare, ma refeream pur si simplu la cea care conecteaza cd-playerul la mufa originala a masinii ( alimentare + boxe). Poate m-am exprimat eu gresit. Stiu ca mufa pentru afisarea informatiilor de la player pe displayul masinii e scumpa, asadar nu ma intereseaza Mad.
Skip ads

  • Forbes

  • Mesaje scrise: 188
  • Locatie: BUCALE
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2005

  • Mesaj Privat
No problem!! Very Happy cat despre mufa mie nu mi-a trebuit sa cumpar alta
.....
  • ovidelu

  • Mesaje scrise: 91
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Multumesc pt sfaturi Forbes. Intrucat ieri am ridicat masina de la dealer, luni ma duc sa iau un mp3-player Alpine 9843 RM cu afisaj portocaliu de la Tornado (nu incerc sa-i fac reclama, dar aici am gasit cel mai bun pret). Pt boxe mai astept putin. Am comandat si un set de jante si nu prea mai am bani.
De montaj o sa ma ocup personal Razz , tinand cont de sfaturile voastre.
  • ovidelu

  • Mesaje scrise: 91
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Azi am cumparat si montat mp3-playerul la Tornado. Au zis ca daca nu-l montez la un service autorizat (deci la ei) nu imi dau garantia. Asa ca am mai platit 20 RON montajul si un ciubuc de 10 RON baiatului care l-a montat ca a facut treaba foarte buna. Montajul a durat 10 minute.
Am scapat de ceea ce ma temeam, adica playerul a intrat perfect in bord. Si se potriveste destul de bine cu iluminajul interior. Este portocaliu putin mai aprins, dar este ok.
Si sunt chiar foarte multumit de cum se aud boxele standard. Si n-as spune ca ascult doar Radio Romania Actualitati Laughing , sunt inca tanar. Cand mai fac rost de bani pun si pe spate o pereche de Alpine SPS-130A si am rezolvat complet problema sonorizarii.
In concluzie, recomand cu caldura Alpine 9843R/RM oricui doreste un sunet decent la un pret scazut Wink .
Skip ads

  • Eddie

  • Mesaje scrise: 509
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Eu mi-am pus un Mp3 Sony CDX 250 A,are putin rosu in jurul butoanelor noaptea,dar nu ma deranjeaza,sunt multumit de el.
http://www.emag.ro/radio_cd...-a-250--pCDX-A250
  • dady_vale

  • Mesaje scrise: 896
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2007 Z16xp1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Un mp3 ce merge foarte frumos este un Panasonic CQ-7301 are fata motorizata, afisajul cu LCD, culorile se pot seta sa stea la ce culoare vrei, butoanele sunt luminate rosu. Un model foarte reusit mai ai si 2 ani garantie la el. Egalizatorul nu este presetat, se poate seta cum vrei tu!
Parerea mea.
  • l_stoian79

  • Mesaje scrise: 602
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2006

  • Mesaj Privat
am Sony CDX 200GT...butoane luminate cu rosu, iar display-ul afiseaza caractere albe. nu e exact ceea ce mi-am dorit dar arata bine.

ce mi-am dorit era Pioneer DEH6700MP ... e super beton, dar pretul m-a cam desumflat
  • kettner

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: ploiesti
  • Masina: Astra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2007

  • Mesaj Privat
ovidelu...nu ai avut probleme cu dealerul de opel ptr ca ti-ai montat cassul in alta parte decat la ei?
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR