Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • mdaniel2x

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie:
  • Masina: Vectra 2006 19 cdti 150cp
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Salutare,

M-am decis, o dau... , aici ma refer la actuala mea masina renault laguna II estate 2.0 16v benzina, 135cp, 2002, 98000km, piele, xenon si alte chestii interesante.

O dau pe Vectra COSMO 1.9 CDTI 150cp plus ceva optionale cum ar fi xenon, clima bi-zona si vopsea metalizata.
Singura problema sunt scaunele (de pe versiunea COSMO) care nu au un suport lateral prea bun. Am intrebat azi la dealer (erebus) daca poate sa imi ofere o varianta si au zis ca nu au, cu toate ca eu in brosura am vazut scaune multi-contur, oare e adevarat (ca nu exista...pt echiparea cosmo)?
Are cineva in dotare aceste scaune? , daca da va rog comentarii despre suportul lateral, ma intereseaza daca este mai bun decat cel de pe scaunele tip comfort.

Merci anticipat si bine v-am gasit!
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Salutare, bine ai venit.
In primul rand, felicitari pentru masina. Este cam ce se poate in momentul fata de la opel, la nivel mediu spre maxim. Ma refer la clasa, motor, nivel de echipare.
Varianta de scaune cu suport lateral si mai mare este RECARO care costau in jur de 500E.
Pentru o masina eleganta cum e vectra, scaune de tip RECARO mi se par ne la locul lor.
Eu am cosmo, adica scaunele de pe versiunea sport imbracate in piele sintetica si este diferenta. Atat in scop practic cat si ca aspect.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR