Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • guliver

  • Mesaje scrise: 554
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Luci, cat te-a costat masina? Da mai multe detalii despre ea, km, etc, ai fost personal in Germ s-o iei? Din ce zona a Germaniei ai luat-o?
Skip ads

  • LuciUCI

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2013

  • Mesaj Privat
@ Guliver
Masina a fost 11.000E, adusa din Germania de catre un prieten de-al meu , fabr. 2010, 2.0 cdti, 160cp, 151000 km (verificati si scos istoric service la Ecomax Cluj), modelul full fara piele, Infinity sound, bixenon, cornering, berlina etc. Exact ce cautam de cca. 2 luni. Am luat-o de doua sãptãmâni, sincer am dat din greseala peste ea, habar nu aveam ca amicul meu aduce doar Insignii... Deocamdatã sunt super multumit de cum se comporta, de o sãptãmânã i-am schimbat uleiuri, filtre, distributie si azi un reglaj de directie la Ecomax. Baietii de la aceasta reprezentantã sunt super meseriasi, îi recomand din toata inima.
Mâine sper sa ajung si pe la un CEC ptr taxa de talon, dupa care la politie...ultima suta de metri... Very Happy
Va salut!
  • Protektor

  • Mesaje scrise: 497
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Insignia 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2011

  • Mesaj Privat
Dupa stiinta mea in cartea tehnica a mesinii, distributia se schimba la 150000 km, sa intelegem ca neamtul a facut 151000 km si nu schimbase distributia?
Felicitari pentru achizitie!
  • guliver

  • Mesaje scrise: 554
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Luci
E un pret f bun mai ales ca ai dotari multe la ea....s-o stapanesti sanatos...prin toamna sper sa plec si eu dupa o insignia...iar bugetul este asemanator cu al tau....prietenul tau cum le aduce?'''tu o alegi de pe net si el merge si o ia sau se duce unde stie el?
Skip ads

  • LuciUCI

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2013

  • Mesaj Privat
Mersi mult Guliver! Pe zi ce trece tot mai multumit Smile)
Daca o gasesti ti-o poate aduce, daca nu, el oricum aduce doar acest model, depinde de motorizare... 110, 130 sau 160cp (biturbo de 190 sau 195 cat o avea motorizarea aia nu a adus), insa trebuie sa-i placa si lui Smile) , nu aduce cu km peste 160000, are fixurile lui ... si poti verifica km, electric si mecanic la orice service autorizat vrei tu.
  • guliver

  • Mesaje scrise: 554
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Luci, ti-am trimis un PM....bafta
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR