Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • utzag

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2007

  • Mesaj Privat
eu as alege un bmw seria 3
  • secarianu

  • Mesaje scrise: 885
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 2001 Y22DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Stiu ca parerile sunt impartite, dar, sincer, si eu ti-as recomanda o masina NOUA si care sa fie cunoscuta printre SERVICE-uri, ca asta ne omoara pe noi romanii, faptul ca NU PREA NE SCOLARIZAM CUM TREBUIE, ceea ce va duce la niste regrete foarte mari in viitor! Salutari!
  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Aspectele achizitionarii unei masini sunt mult mai variate intr-o tara ca a noastra unde toate sunt cum sunt.Audi e o marca destul de buna,soft de diagnoza pe toate drumurile,service acceptabil ,oferte multe, imagine destul de buna, Opel la fel dar este clar inferior primului ca imagine dar cu multe plusuri la tren rulare ,Toyota fiabilitatea ei mareata retineti se refera la date din tarile europene deci nu are de-a face cu noi...iar Volvo beneficiaza de un nume de legenda si cam atat,cel putin service-ul e la nivel de astronava ma refer la pret,piese rare si scumpe datorita marcii destul de exclusive. Clasament 1. AUDI 2 OPEL 3 TOYOTA 4 VOLVO.
Cele scrise de mine se bazeaza pe informatiile din media auto plus experienta de lucru cu fiecare marca in parte si drumuri nu putine pe la reprezentantele lor. Inca o data va sfatuiesc sa evitati pe cat e posibil marca Volvo veti regreta in momentul in care ati pasit pe poarta vreunui service al lor,si datorita pieselor in numar redus si furnizori putini,soft personalizat,imprumutului de subansamble sau chiar motorizari adaptate de ei de la altii.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR