Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • petricavlad37

  • Mesaje scrise: 553
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Meriva 2009 x16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Salut.Fac acesta prezentare pentru cei care doresc sa mearga in concediu in zona Oradiei.
Asadar am purces la drum,eu fiind din HD am ales deva guraont ,ineu ,oradea deoarece am auzit ca drumul pe varfuri beius este praf si m-am indemnat la drum.
[/im
glb]
am ajuns cu bine,de cazare nu va pot oferii detalii deorece eu am stat la neamuri in nufarului.A doua zi am luat statiunile la rand si am inceput cu 1Mai.[imglb=https://www.clubopel.com/8080/uploads/2013-08/54525_hryewg10.jpg]
arata ca in anii 80 ,preturi:adulti 15 ron,copii 7 ron daca vrei sezlong platesti 5 ron in plus si o garantie de 10 ron ca sa fie siguri ca dupa o zi de plaja iei sezlongul in spate si il duci inapoi sa-ti recuperezi garantia curatenie sa zice acceptabila,mancare la terasa la suta de grame,bunicica.
Urmeaza Felix:intrare adulti:25 ron copii10ron sezlong inclus, umbra prea putina ,mancare la impinge tava,buna.
De vizitat prin statiune ,lacul cu nuferi ,bisericile din lemn ,piata pentru suveniruri.
Si ultima locatie a fost Complexul Perla pe care il gasiti trecand prin baile 1 Mai dupa strand.Mie personal m-ai placut ce am gasit acolo.Preturi adulti 20 ron copii 10 ron ,in pret intra sezlong gratuit sauna turcesca(umeda),sauna uscata ,aquagim sau aquazumba ,jacuzi.Mancare la suta de grame,buna ,o tocanita traditionala ,curatenie,gazon si supravegheata video ,loc de joaca pentru copii.
fiara la gard


aici este toata gasca.Sper ca aceste informatii vor fi de folos cuiva(sa nu se considere reclama ,sunt doar parerile mele personale),va doresc distractie maxima.
  • szian

  • Mesaje scrise: 1,173
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Frumos PETRICA. Abia astept sa ajung si eu. Joi dimineata e plecarea.
  • petricavlad37

  • Mesaje scrise: 553
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Meriva 2009 x16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Drum bun.Sa mergi pe Ineu ca este bun drumul si distractie maxima.
  • szian

  • Mesaje scrise: 1,173
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Ms ms
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR