Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • LIVIU_ionutz

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2007

  • Mesaj Privat
am de ales intre un opel zafira din 2004 si unul din 2006? cea din 2004 are 96.000km iar cea din 2006 are 43.000 km ! cea din 2006 e cu 2000 de euro mai scumpa 1 amndoua sunt diesel si au euro 4 ! poate ma sfatuieste si pe mine cnv pe care s o iau? cea din 2006 are motor de 1.9 si cea din 2004 are moto 2.0! aman2 sunt din germania si poate imi dati si niste sfaturi la ce s ma uit prima data ce smekerii sunt cu actele k nu as vrea s iau plasa! eu ma voi duce personal s le vad si de aceea astept raspuns ! ma duk dau banii o aduc platesc taxa de inmatriculare shi gata mashina e a mea? sau mai exista mici taxe la nemtzi sau pe aici la noi? va rog s ma luatzi in seama shi va multumesc anticipat!
  • Drogas

  • Mesaje scrise: 1,260
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2006

  • Mesaj Privat
salut, bine ai venit, hai sa incerc sa te ajut un pic alegerea mea e una singura cea din 2006 si cu motor 1.9, pentru ca e mototr de generatie noua, km mai putini masina noua, in defavoarea celei de 2.0 care este euro 3, km mai multi, oricum treaba cu km e frectie la picior de lemn avand in vedere cati km au ambele masini, de la 350 de mii in sus e problrma si nicici atunci daca masina e ingrijita, sa revin motorul de 2.0 e sigur euro 3 ca ail am eu pe Astra, si te va costa mult taxa de prima inmatriculare, avand in vedere acest lucru eu zic ca decats a imbogatesti staul roman mai bine dai un ban pentru o masina mai buna(in sensul de mai noua )
  • LIVIU_ionutz

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2007

  • Mesaj Privat
ash vrea s stiu va rog frumos dak stie cnv care mai sunt jemkeriile la un opel zafira care mai sunt jmekeriile cu acltele pe la nemti shi mai astept pareri la ce am mai spus mai sus! mc anticipat!Wink
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,457
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
@LIVIU_ionut, te rog sa renunti la limbajul de chat.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR