Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • andreim4

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2007

  • Mesaj Privat
intentionez sa iau o vectra b de la un tip din zalau care le aduce din germania. problema e ca eu sunt in bucuresti si nu vreau sa o iau pe ochii frumosi ca arata bine merge bine deci e buna. in primu rand vreau un service unde sa imi bage motoru la ultrasunete. vreau sa stiu daca e pe duca sau nu fizic vorbind. nu vreau sa imi plezneasca vibrochenu la jumatatea drumului. astept sugestii
multumesc anticipat
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Uite o sugestie: NU lua nimic de la bisnitarii salajani. Exclamation
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
@elegance, defineste mai clar termenul de bisnitar salajan
Nu de alta, dar si eu mi-am luat masina de la un samsar din Zalau, si, la un an dupa achizitie, sunt foarte multumit de afacerea facuta. Si pentru ca am fost multumit, i-am mai trimis tipului niste clienti, cel putin cu 2 dintre ei a incheiat afacerea. Si amandoi sunt (dupa mai bine de 6 luni) multumiti, si considera ca au facut o afacere cinstita.
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
As putea scrie pagini intregi cu ispravele salajanilor... Ideea e ca peste tot sunt bisnitari care aduc masini si masini, dar aia din salaj aduc daune totale. Laughing Tu poate ai nimerit pe unul "incepator" Laughing Mai sunt si exceptii nu zic nu, dar eu nu mi'as cumpara inca o masina cu numere de SJ nici sa fie jumate pretul.
Nu inteleg de ce tine neaparat sa vina din buc pana in salaj pentru o masina.
  • andreim4

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2007

  • Mesaj Privat
v-a multumesc pt lunga lista de serviceuri. admin se poate sa stergeti posturile astea interesante? imi cer scuze daca am deschis un topic pt stelute. nu mi-am dat seama ca am pomenit de instalatiile pe gaz. vreau nume si adrese de serviceuri nu liste de tzepe date de samsari.
si tin sa vin pana acolo pt ca am pe cineva care a apelat la un prieten si i-a adus masina. dar cum eala e prietenu lu prietenu lu prietenu si nu sunt tampit sa dau banii pe ce frumoasa e vopseaua si jentile astea de aluminiu vreau sa o bag pe rampa la cineva care se pricepe. mi-a zis ca are una la 3600 euro pe benzina din 1998 si ca mi-o aduce pana in fata blocului. nu ma deranjeaza sa ma duc pana acolo.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR