Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Caroserie
  • exodum

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 1992 16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2013

  • Mesaj Privat
o idee de service in constanta, am nevoie sa schimb pragurile si putina tabla la roata spate, fara sfera service, detin pragurile doar schimbate, la sfera mi-au cerut 12 mil. consider ca sudura nu e in aur ; e de munca dar ma refer doar la treaba de sudura, dezechipez eu masina in zona suduri.
fara sudori cu tuburi de acetilena, asta o pot face eu.
  • valah

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2012
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2007

  • Mesaj Privat
salut, hotii mi-au furat capacelul de la surubul de tractiune de pe bara fata; urmarea e clara: caut sa cumpar un altul;poate se potriveste si culoarea:gri sobolan.As mai avea nevoie si de vreo 100 g de vopsea din aceeasi nuanta, ca sa-l vopsesc si sa mai trag niste retusuri pe bara. se gaseaste un samaritean printre voi? Unul care va fi si rasplatit, fireste, nu ca in Biblie...
  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
cauta la dezmembrari ca ai sanse mai mari si poate pe aceasi culoare Wink
  • 13nicu

  • Mesaje scrise: 1,487
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2002 hatch y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2012

  • Mesaj Privat
..... pe mine m-au ajutat hotii ! Ma tot pregateam sa dau jos de pe portbagaj inscrisul ala cu Astra si 1.7 si intr-o dimineata nu l-am mai gasit ......mi-au lasat niste urme de buretel lipicios dar n-au zgariat nimic. A iesit frumos cu putina benzina. Partea proasta e ca au fost mai harnici de atat si mi-au furat si soclul din bara ce lumineaza numarul de inmatriculare. Am fost la 3 dezmembrari si culmea , nu-mi dau soclul doar daca cumpar bara intreaga ! ! ! Ca cica el cum mai vinde bara fara soclul ala ! Incredibil ! ...deocamdata circul asa .....
  • valah

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2012
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2007

  • Mesaj Privat
trist, domnule, trist...O tara de hoti...Mai rau e ca nici nu putem schimba lucrurile.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Caroserie

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR