Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Caroserie
  • razwan001

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2013

  • Mesaj Privat
Salut, am si eu o problema si vreau sa stiu daca a-ti mai intalnit-o si voi, am un opel astra gtc din 2007 si mi sa intamplat urmatoarea problema. In una din zilele astea am plecat de la bucuresti am bagat bagajele tot in portbagaj si cand am ajuns la destinatie(Pitesti) nu am putut sa il mai deschid, bun ok am zis baii o fi inghetat am asteptat pana a doua zi, nimic, ba chiar am ajuns sa dau cu feonul Smile) sa se desghete... e clar ca am ceva legat de incuietoarea care e pur si simplu blocata, usile toate se deschid tot numai portbagajul nu. Cum o pot rezolva ? Sa merg la reprezentanta , a mai patit cineva asa ?
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
actuatorul?
  • 13nicu

  • Mesaje scrise: 1,487
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2002 hatch y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2012

  • Mesaj Privat
Poate bagajele preseaza pe usa .... Incearca sa ti apasat usor de portbagaj in timp ce mai faci incercari de deschidere ...dai pumni cu simt sa-i faci vibratii ...... si chiar daca ai avea acces prin spatele banchetei in portbagaj nu vad ce-ai putea rezolva avand plasticaraiele ce acopera mecanismul de inchidere.
Ce crezi ca o sa-i faca la reprezentanta ? O sa incerce si ei de 2 ori ce ai incercat tu si apoi o sa ti-l forteze.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Caroserie

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR