Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • Iliuta85

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Corsa 1995 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mai 2012

  • Mesaj Privat
Salut,am avut eu acest subwoofer xlopd,se aude acceptabil pentru 180 de lei,cred k se incadreaza in cerintele tale!
Skip ads

  • florinbucsa

  • Mesaje scrise: 733
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2008

  • Mesaj Privat
multumesc de sfat.ai avut ceva probleme cu el cat timp l-ai utilizat? si inca ceva: spune ca are intrari RCA sau High level ( intrare nivel inalt ) .mai este necesar sa montez un filtru pentru a-l lega pe unul din canalele sistemului?
  • Iliuta85

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Corsa 1995 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mai 2012

  • Mesaj Privat
Cu placere! Nu am avut nici o problema cu el,desi la-m folosit aprox un an,la-m vandut la un prieten,( pt ca vroiam ceva mai puternic),care il foloseste si astazi fara probleme!Si da are intrari RCA,eu nu am avut nici un filtru si se auzea ok!
  • florinbucsa

  • Mesaje scrise: 733
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2008

  • Mesaj Privat
ok.multumesc mult pentru sfaturi ! luna urmatoare sper sa il pot achizitiona.
Skip ads

  • florinbucsa

  • Mesaje scrise: 733
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2008

  • Mesaj Privat
revin cu impresii...ieri am fost in dorali si l-am cumparat.subwoofer-ul este de fapt xdipd(sau ceva de genu),dar seamana perfect cu xlopd.am dat 120 de lei pe el.vanzatorul a spus ca are 50W (nu stiu cat de reali sunt).una peste alta sunt multumit de el,nu am avut timp sa il montez din cauza vremii,dar sper sa il pun cat de curand.cand am ajuns ieri acasa am observat ca are capacul de protectie de la difuzor crapat intr-un loc si zornaia ceva prin el.astazi l-am demontat,am eliminat toate sursele de zornaiala,i-am lipit pe pereti niste fonomin si am lipit tot ce se poate pe acolo cu silicon.sunetul s-a schimbat destul de mult,iar acum cand bat in el se aude ca si cum as bate in lemn(este de departe sunetul acela de lemn,dar fata de inainte cand bateam in el si nu se auzea absolut nimic....).astept sa il pun in masina si sa vad cum se va auzi.la banii pe care i-am dat eu zic totusi ca merita pentru cine vrea un plus de bass.precizez ca pana acuma l-am testat numai in casa
  • iuly,iuly,iuly

  • Mesaje scrise: 105
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Nov 2013

  • Mesaj Privat
sper sa nu se considere publicitate pentru o pagina fb, dar daca aveti nevoie de sfaturi, ce subwoofere (statii), trebui evitate, care sunt bune la preturi mici sau mari, va expuneti experiente cu modele de subwoofere si statii auto
https://www.facebook.com/pag...9345995814?ref=hl
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR