Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • criss_slc

  • Mesaje scrise: 316
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2007

  • Mesaj Privat
De regula, medicii (indiferent de specialitate) nu se numara pe lista mea de preferati. Totusi, vine un moment cand ai nevoie de ei (cam ca si cu mecanicii auto). Ideea este: ma poate ajuta cineva cu o informatie/recomandare legata de un cabinet stomatologic sau un medic stomatolog bun? Prin "bun" nu inseamna ca ar trebui sa lucreze gratis, dar nici sa raman fara dinti ca nu am cu ce sa ii platesc, iar in cabinet sa existe un minim de aparatura decenta (nu cum am vazut intr-un astfel de cabinet unde freza parca era o piatra de polizor)
M-ar ajuta mai ales daca stiti asa ceva in zona Piata Muncii (Bucuresti) si m-ar interesa daca ati fost voi acolo si ati fost multumiti.
Skip ads

  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
As putea sa-ti recomand o doctorita destul de OK, chiar aproape de piata muncii, pe BD Basarabia, strada Murgeni, se intra pe langa terasa Allegria, la al doilea bloc pe dreapta (bloc nou din placi perpendicular pe Murgeni, la prima scara la parter). Eu mi-am facut cateva plombe, si o operatie, la radacina unei masele (rezectie), deci se baga si la chestii mai complicate ca sa zic asa. Iar preturile mi s-au parut de bun simt. Instrumentarul e destul de bun, iar materialele folosite sunt de cea mai buna calitate. Am uitat cum o cheama, dar o gasesti usor, daca imi urmezi explicatiile cum trebuie.
  • criss_slc

  • Mesaje scrise: 316
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Multumesc. Cat de curand ii fac o vizita.
  • sabothor

  • Mesaje scrise: 403
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2007

  • Mesaj Privat
O alta alternativa este un cabinet stomatologic pe Lotrioara, in spatele Pietei Matei Ambrozie, zona Balta Alba. Prietena mea a tebuie sa isi schimbe un dinte imbracand alti 2 deoarece initial un alt medic i-a schimbat un dinte fisurat cu unul din plastic (cred) si solutia pe care i-a pus-o i-a macinat toata radacina dintelui. Un dinte de portelan cosat 350 RON iar operatiunea s-a desfasurat in 4 sedinte. Doctorita lucreaza exceptional, aparatura este americana (cum se lauda ei) si chiar fara durere. Anestezia o simti numai intepatura iar poi, in 2 secunde maxim, iti paralizeaza muschiul si nu simti absolut nimik. Chiar recomand si preturile sunt destul de OK avand in vedere cum arata cabinetul si ce aparatura au...

Eventual pentru alte detalii imi poti sa un pm.

A nu se intelege ca fac reclama (nici macar nu stiu cum se numeste cabinetul) dar chiar am fost multumit de prestatia medicului, tehnicianului si a asistentelor.

Adrian
Skip ads

  • bogdanbratescu

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2005

  • Mesaj Privat
daca doresti te pot ajuta. Sunt medic stomatolog la Stomasan in p-ta iancului
  • criss_slc

  • Mesaje scrise: 316
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2007

  • Mesaj Privat
@BogdanBratescu - ti-am trimis un pm.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR