Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • ionutdkn

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2014

  • Mesaj Privat
Salut,domnilor!
Nu stau grozav la capitolul financiar,asa ca mai mult de 3500 de euro nu dispun si ma tenteaza rau sa iau un opel astra 1.7 cdti 101 cp din 2005(sase viteze),la pret de 3500 euroi. Masina inca nu am condus-o,dar proprietarul spune ca are 155.000 km si ca masina e proaspat adusa din germania,dar tinand cont ca are aproape 10 ani,oare chiar ala sa fie nr de km parcursi? Habar n-am daca omul e samsar,dar maine ajung sa vad masina si sa o conduc putin(macar 100 km) pe autostrada,pe teren usor accidentat si prin bucuresti. Ce se stie de modelul asta?

Va multumesc!Smile
  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
Nu stai grozav nici la capitulul forum si postare. Sterge postarea si scrie la locul potrivit. VEZI MAI SUS
  • petros 78

  • Mesaje scrise: 113
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z 1.9 DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Salut,
Ai grija la km.,eu am unul identic din 2005 (vezi mașina din semnatura),cumpãrat in 2008 cu numere de Germania si avea 138.000 km in doar trei ani ,... In rest îți recomand mașina.
O seara buna.
  • ionutdkn

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2014

  • Mesaj Privat
Multumesc,Petros. Ideea masinii de care spuneam,e ca din 2005 are cam putini km,mai ales ca a fost adusa din germania. Cat costa oare sa o duc la un tester?
  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
Continua discutia la locul potrivit https://www.clubopel.com/vie...62&start=1820 , conform reglamentului ar trebui sa cauti mai intai subiectul de care esti interesat si in caz ca nu gasesti sa incepi un alt subiect.
DECI , 1. ai scirs un subiect nou cand avem unul lipicios pentru cumparare astra h chiar in primele 2 randuri
2. pentru tester folosesti fie functia SEARCH fie suni la service, diagnoza=50 lei, opcom china de cumparat pentru uz personal 110-120 de pe forum.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR