Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • Itidaiseama

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2014

  • Mesaj Privat
Desi in titlu zice de "Primul Opel", asta va fi de fapt prima masina. M-am orientat spre un Astra H sau Sedan, preferabil benzina deoarece nu cred ca voi reusi sa fac prea multi km intr-un an pentru a justifica dieselul. Buget maxim 6000e.

Intrebari: Am vazut pe anumite siteuri ca Dealerii de "Marca" au preturi mai mici, respectiv un Astra Hatchback cu 100k in bord, 2011 de 1.6 este aproape 6000, e ceva suspect? Celelalte masini care varianza in jurul constantelor astora au probleme?
Ce e un Dealer de Marca?
In afara de a cere VIN-ul si al verifica, plus o programare la service inainte de cumparare, mai este ceva de facut pentru a ma asigura ca am facut achizitia corecta?
Daac zice Tara Inmatricularii "Romania", dupa ce platesc acei 6000, care ar mai fi costurile dupa?
  • vlad-OPC

  • Mesaje scrise: 1,080
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Colegu', depinde de masina. Pe care urmeaza sa o cumperi Smile Dar 6.000 pentru un 2008-2009 e un pret corect pentru o masina buna, si cu ceva dotari ( 2011 la banii astia cred ca e moca ) ! Sub 6.000 personal nu vreau sa cobor... am vazut destule...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR