Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • D@ny

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Din moment ce taicameo n-a gasit de nicio culoar CD player de omega B (dinala cu fata mare, "double DIN" ) s-a gandit sa cumpere unul de la dezmembrari,ca are un prieten acolo si l-a luat parca de pe un astra H aproape nou...Se potriveste pe Omega din punctul de vedere al MUFELOR si al DISPLAYULUI (tata are MID mic) ?
  • D@ny

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
CHiar nimeni...?
  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Nu cred ca va functiona displayulsi comenzile de pe volan, de asemenea slabe sanse sa se potriveasca si la restul mufelor, magistrala de date la H e Can-Bus.
  • D@ny

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Pai si aia care vand CD-uri de opel de ce scriu in anunt Vand cd opel pt astra , vectra , omega b ,zafira si este aceasi poza cu CD-ul ?
  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Pai aia care vand de cele mai multe ori nu stiu ce vand.... nu ar fi o noutate. Nu cred ca inainte sa vanda acel produs au luat netul la puricat sa afle ce standarde foloseste unitatea, ce interfete are si pe ce masini se potriveste, Asa la ochi seamana toate ca au aproximativ aceleasi dimensiuni, 2DIN, trapezoidale etc, dar nu inseamna ca daca fizic incap in locas se potrivesc si dpdv al conecticii. Incearca sa-l pui totusi pe Omega daca deja l-ai luat, s-ar putea sa se potriveasca la mufele de alimentare si de boxe, fiind ISO toate, si sa functioneze fara comenzi pe volan si display.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR