Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa C/Combo C
  • alexmag90

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2014

  • Mesaj Privat
Va salut , m-ar interesa sa schimb si eu boxele si playerul de pe corsa c facelift 1.3 cdti ( player am achizitionat jvc kd-r851bt ) din cate am vzt puterea lui e 4 x 50 w rms ( 4 x 30 w reali ) , as vrea 2 perechi de boxe coaxiale ( buget undeva la maxim 800 ron , ( ulterior vreau si subwoofer d-ala mic ACTIV ) , ideea este ca nu vreau galagie , zgomot , vreau CALITATE , nu ma intereseaza sa se auda foarte tare si barait , ESTE NECESAR SA PUN AMPLIFICARE ? ( am vzt boxe la 350 ron cu 40 w RMS , practic care e rolul amplicarii ? daca playerul scoate 30 w reali si am boxe de 50 imi amplifica pana la 50 w , si daca n-am amplificare , boxele raman limitate la 30w cat poate playerul ? imi cer scuze da chiar nu ma pricep ! inca o intrebare , dupa cum spuneam am diesel 1.3 si chiar daca am amortizoare + flanse noi fata spate , bascule noi , bielete noi etc tot mi se pare ca zdrangane din toate inchieturile la gropi , SE RENTEAZA O INSONORIZARE TOTALA ( COST UNDEVA 1500 RON ) ?!?! sau nu-i mare diferenta ?!?! MULTUMESC MULT PENTRU RABDARE , DAR CHIAR NU MA PRICEP !
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa C/Combo C

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR