Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • mihai panfil

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2008

  • Mesaj Privat
salutare! stie cineva de unde sa cumpar niste huse pt scaune la un vectra c ? am incercat la opel dar au zis ca nu au asa ceva.
Skip ads

  • ionutxxl

  • Mesaje scrise: 1,255
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2008

  • Mesaj Privat
www.huse.ro iti recomand cu placere sunt exact pe marime si sunt facute la comanda si poti sa le personalizezi cum vrei...trustmy Rolling Eyes
  • vwcriss

  • Mesaje scrise: 121
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Nov 2008

  • Mesaj Privat
eu la huse.ro am incercat pt bertonele meu si nu aveau model, asa ca m-au trimis sa masor masina si banchete, si cotiere, si totusi e ok pretul, dar o sa le fac la ei DOAR daca ajung pe acolo cu masina, caci oricat de detaliate le-am facut masuratorile, cu poze detaliate, cu tot, mi-e frica sa nu dau banii degeaba, sau intre timp mai caut un interior "alcantra" de bertone, caci acela imi place cel mai mult...
daca au modelele voastre de huse si nu le trebuie masuratori separate (pentru care ei va anunta imediat, nu vi le trimit asa daca nu sunt siguri) va pot recomanda sa va luati
  • ionutxxl

  • Mesaje scrise: 1,255
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Acuma cum am spus sunt foarte multumit nu vreau sa sune a reclama dar sunt facute perfect dupa masina..dupa jumatate de an ma declar multumit si recomand cu caldura tuturor Very Happy intr -un cuvant merita banii si pe deasupra sunt si seriosi
Skip ads

  • marcellino111

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2015

  • Mesaj Privat
mihai panfil a scris:salutare! stie cineva de unde sa cumpar niste huse pt scaune la un vectra c ? am incercat la opel dar au zis ca nu au asa ceva.


Vezi ca au pe huse-auto.info. Au si configurator online. Cred ca este aceeasi firma din Targu Mures sau din Arad, nu sunt sigur
  • neroseu

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Vectra 2009 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Nu mai functioneaza site-ul. Mai aveti recomandari pentru a cumpara huse pentru Vectra C? Multumesc!
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR