Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • cip opelomega

  • Mesaje scrise: 81
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Omega 1998 X25TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2010

  • Mesaj Privat
salut.am mai scris si in sectiunea de la omega dar nu ma ajuta nimeni cu un raspuns.aici vad ca se discuta mai mult despre partea audio si poate ma lamureste cineva si pe mine.
in locul casetofonului car 400 se poate pune un mp3 cu intrare usb sau cartiela care sa imi afiseze informatia in ordenador si sa pot folosi comenzile din volan.daca da, ce ,de unde si cu cit,daca nu asta este ma chinui cu un modulador fm,dar macar spunetimi daca nu se poate sa nu mai caut atita in internet discuti similare.
Skip ads

  • d1nutzuu

  • Mesaje scrise: 608
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2007 Z16XEP/Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
da , oarecum se poate . nu stiu daca la omega sigur , la astra g merge sigur sigur ! alpine are solutia , sony are solutia , casetofon si adaptor comenzi,da-mi pm iti dau ID si te lamuresc oarecum
  • cip opelomega

  • Mesaje scrise: 81
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Omega 1998 X25TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2010

  • Mesaj Privat
nu stiu sa dau pm si oarecum daca vrei sa ma ajuti cu un raspuns spune aici pe forum.de multe ori urmaream discutii si caind devenea mai important se treceau pe privat.poate cineva mai cauta solutia.
am vazut multe discutii despre cdr500,ccr 600,700...dar despre car 400 prea putin.mersi de ajutor
  • d1nutzuu

  • Mesaje scrise: 608
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2007 Z16XEP/Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
pai , iti poti cumpara un player alpine care sa suporte comenzi pe volan , si .. un adaptor pt.alpine-opel comenzi display
Skip ads

  • cip opelomega

  • Mesaje scrise: 81
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Omega 1998 X25TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2010

  • Mesaj Privat
am fost la multe magazine speciale numai de auto miau spus ca exista citeva radio cd care suporta adaptor pentru comenzi in volan,dar pentru informatii in ordenador nu au nici un fel de adaptor.
pun o poza cu mufa originala de pe masina de la philips car 400
daca tu aveai aceiasi mufa ce casetofon(serie,cod) ai cumparat si de unde ai luat adaptorul(cod)
mersi si scuzama de deranj.
  • Claudiu Mihocas

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jun 2015

  • Mesaj Privat
Va salut fratilor.Sunt nou pe forum,dar am aceeasi problema ca si voi,adica pe masina mea cd-ul original era SIEMENS VDO NCDR 1100,dar cand am cumparat masina ( nu noua bineinteles) avea un cd audio simplu.Nu mergeau comenzile de pe volan etc.Am pus un VDO CDR 500 , merg comenzile de pe volan dar nu pot sa accesez nici o informatie de pe display.Imi indica temperatura exterioara,ora si imi spune ca mai am carburant pentru 1500 de km.Va rog sa-mi spune-ti unde gasesc un adaptor pentru mufa sa imi mearga si display- ul.Va multumesc.
  • 34KLA

  • Mesaje scrise: 4,398
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2008 Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Displayul este compatibil numai cu ncdr1100 si neaparat imperecheate cu acelasi cod. orice alta combinatie este sortita esecului. Eu te pot ajuta cu unitate ncdr functionala.
  • Claudiu Mihocas

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jun 2015

  • Mesaj Privat
34KLA daca poti sa ma ajuti cu unitatea ncdr te rog sa-mi spui cum pot sa iau legatura cu tine pentru mai multe detalii.Multumesc mult.
  • 34KLA

  • Mesaje scrise: 4,398
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2008 Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2004

  • Mesaj Privat
ai mesaj privat cu datele de contact.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR