Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa E
  • lorand_th

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Maramures
  • Masina: Corsa 2015
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2016

  • Mesaj Privat
Pareri? Va rog sa ma ajutati care ati mai intampinat problema

  • alex73

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2016
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mar 2016

  • Mesaj Privat
Salutare , sunt posesorul unui corsa e și am o mica problema cu sistemul de navigație. Nu reușesc sa descarc hãrțile pe telefon. Conexiunea este beton spațiul liber 6GB CU TOATE ASTEA APARE MESAJUL " ALERTA CONEXIUNE PIERDUTA" A mai pãțit cineva asta . Pana și cei de la opel au încercat și nimic. Nu știu ce sa mai fac! Am scris și celor de la BringGo și parca noi suntem babuini și nu știm sa umblam cu netul. CAM ASTA A FOST RÃSPUNSUL LOR .
ARE CINEVA IDEE DACÃ ÎN LOC DE BRINGGO SE POATE INSTALA O ALTA INTERFAȚÃ UN IGO CEVA ?...?...?..?.....
  • d_claudiuus

  • Mesaje scrise: 211
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Corsa 2015 B13DTE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2007

  • Mesaj Privat
BringGo se poate descarca fara nici o problema
eu am un Samsung S6 si am avut si S4 mini si pe amandoua a mers fara probleme. Le-am descarcat din playstore pe ambele (si Europa de Vest si cea de EST). Singura conditie este sa ai conexiune foarte buna de NET (cel mai indicat este un wireless) pt ca altfel iti da erori la decompresie.

IGO poate fi instalat daca intri cu parola in mod development , accesezi sistemul de operare Windows CE 6 si iti copiezi acolo kitul de instalare IGO. Nu am incercat dar am mai instalat pe altre dispozitive cu Win CE6 si nu are de ce sa nu mearga.

Daca caut tot intopice la COrsa E ai sa vezi si cum se intra in mod develoment...
  • alex73

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2016
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mar 2016

  • Mesaj Privat
Ai idee cine ar putea sa facã asta ? Ma intereseazã sa pun un Igo în loc de bringgo . Am conexiune beton dar nu merge descãrcatã harta. Am trimis mail și celor de la BringGo și degeaba
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa E

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR