Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  • shogun

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Ascona 1981 2.0S
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Aug 2007

  • Mesaj Privat
unde a disparut forumul cu recensamantul de opeluri clasice si de ce?
Skip ads

  • walker

  • Mesaje scrise: 146
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Commodore 1969 25H
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2007

  • Mesaj Privat
l-a salvat cineva ?
  • dontgivashit

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Oct 2007

  • Mesaj Privat
a disparut la fel cum va disparea si asta Sad pacat ca unii oameni nu vad unitatea din diversitate Sad. Apropos. COntul lui Cyclops a fost suspendat pt 1 luna asa ca nu poate vedea ce se scrie aici Sad
  • andreizr1

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Maramures
  • Masina: Manta 1976 20e
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2007

  • Mesaj Privat
4tuning everybody
Skip ads

  • pytagora

  • Mesaje scrise: 110
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Rekord 1967 19s
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2006

  • Mesaj Privat
de fapt ce s-a intimplat?'
  • andreizr1

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Maramures
  • Masina: Manta 1976 20e
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2007

  • Mesaj Privat
s-a dorit sa facem o numaratoare a detinatorilor de opeluri mai vechi si clasice,si sa organizam un club.
domnii de pe acest forum au cenzurat tot inclusiv mesajele de pe privat, dar nu e pb ne mutam toti pe 4tuning si clubul se infiinteaza joi.... Smile
  • shogun

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Ascona 1981 2.0S
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Aug 2007

  • Mesaj Privat
cred ca in cazul acesta ar trebui luat exemplul colegilor pe doua roti.
chiar daca sint si ei mici "bisericute"(choppere crosuri&enduro viteza naked) sint toti in acelasi club.diversitatea e baza si pasiunea sau hobby-ul e ceea ce conteaza.
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,283
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
chiar daca sint si ei mici "bisericute"(choppere crosuri&enduro viteza naked) sint toti in acelasi club.diversitatea e baza si pasiunea sau hobby-ul e ceea ce conteaza.


1. Nimeni nu ne-a intrebat pe noi daca suntem de acord sau vrem sa sustinem formarea unei zone pentru Opel Classics.
2. Colegul Cyclops a primit ban automat pentru spam. Sub nici o forma NU permitem si NU acceptam SPAM pe ClubOpel.com si o luam ca si o insulta personala.
3. Sa va fie clar ca noi NU sustinem creearea de "bisericute", mai ales aici pe forum.

Daca voi nu intelegeti asta, atunci imi pare rau.

In caz ca vreti sa faceti ceva cu adevarat trimiteti-mi un PM mie sau lui Rares.

LE:

dontgivashit, tu esti unul si acelasi Cyclops, sa nu crezi ca nu stim asta. Nu mai instiga lumea nici pe ClubOpel si nici pe alte forumuri pentru ca ne suparam!

Pentru cei care cred ca s-a facut o greseala, vrem sa va informam de intentia ascunsa a lui cyclops si a altor 'membri' clubopel.com.

Ei urmareau sa infinteze un ALT forum si sa-l 'populeze' furand membri ClubOpel.com, 'atentionandu-i cumva discret' - (citat Cyclops). S-a mai intamplat asta in trecut, deci nimic nou pentru noi.

Din partea mea si a lui Rares, oricine e liber sa-si faca club si asociatie, ba chiar si forum, dar sa nu va prindem pe ClubOpel.com la 'recoltat'!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR