Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • alsammud

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Aug 2013

  • Mesaj Privat
Salutare,
Cei care ati folosit, imi puteti spune ceva impresii despre asistenta rutiera de la opel? Sau de 9695? Nu am pus linkuri sa nu se considere reclama, dar se gasesc usor.
Mai este o firma de asistenta, care este prezentata la service-ul EDS la receptie, imi scapa numele acum...
Mersi.
  • ratoiu2000

  • Mesaje scrise: 97
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Corsa 1998 X12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Un coleg de serviciu foloseºte serviciile celor de la ACR. E plecat în concediu momentan, dar o sã-l întreb mai multe cînd se întoarce.
  • cristi_523

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2018

  • Mesaj Privat
alsammud a scris:Salutare,
Cei care ati folosit, imi puteti spune ceva impresii despre asistenta rutiera de la opel? Sau de 9695? Nu am pus linkuri sa nu se considere reclama, dar se gasesc usor.
Mai este o firma de asistenta, care este prezentata la service-ul EDS la receptie, imi scapa numele acum...
Mersi.


Salut, in cazul ca mai este cineva interesat de asistenta rutiera oferita de cei de la 9695.
Eu am card anual la ei.
Nu am avut nevoie deocamdata, insa nu se stie niciodata.

Acum vad ca ofera 20% reducere daca se achita cu un card Unicredit, eu am platit pretul intreg 350 ron in primavara :rantcurse:

Am vazut pe pagina lor de facebook ca lumea este multumita de ei, am sa las aici un link cu un review daca nu este voie sa postez se poate sterge fara suparare https://www.facebook...8484668932286:0
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR